PlayStation 5 için kulaklık tavsiyesi

meuzi

Hectopat
Kablosuz oyun kulaklığı arıyorum. Arctis 7'yi düşünüyordum ancak biraz bütçemi aşıyor. 3000 civarında güzel kulaklık varsa öneri istiyorum. Veya zorlayıp Arctis 7+ almak mantıklı olur mu?

3D Pulse çok küçük aldım kullanamadım Arctis 7p+ güzel kulaklık ben hem PS5 hem PC de kullanıyorum iyidir hoştur lakin ses seviyesi beni tatmin etmedi PC için kullanacaksan Bluetooth olmadığı için dongle tak çıkar yapmak da zahmetli tavsiyem Razer kaira Pro HyperSpeed alabiliyorsan al ha yok bütçemi çok zorlar diyorsan da minimim 7P öneririm.

Zorlayıp Arctis 7P alın keyfinize bakın hocam.
Değil mi hocam bende öyle düşünüyordum bi fikir alayım dedim teşekkür ederim.

3D Pulse çok küçük aldım kullanamadım Arctis 7p+ güzel kulaklık ben hem PS5 hem PC de kullanıyorum iyidir hoştur lakin ses seviyesi beni tatmin etmedi PC için kullanacaksan Bluetooth olmadığı için dongle tak çıkar yapmak da zahmetli tavsiyem Razer kaira Pro HyperSpeed alabiliyorsan al ha yok bütçemi çok zorlar diyorsan da minimim 7P öneririm.
Hocam pek ses seviyesine ihtiyacım yok ya PCde kullandığım kablolu kulaklığım var zaten. Ps5 için uzaktan oynarken kullanacağım kulaklık istiyorum.

Değil mi hocam bende öyle düşünüyordum bir fikir alayım dedim teşekkür ederim.

Hocam pek ses seviyesine ihtiyacım yok ya PC'de kullandığım kablolu kulaklığım var zaten. PS5 için uzaktan oynarken kullanacağım kulaklık istiyorum.

Verdiğiniz paraya fazlasıyla değer hocam endişeniz olmasın. Arctis 5 sahibiyim, kablolu bana göre değil o nedenle çok az kullanabildim, yakın zamanda satışa koydum satılırsa ben de 7 alacağım nasipse.

Yeni konular

Geri
Yukarı