PlayStation 5 ısınma var mı?

Delix10

Kilopat
Daha fazla  
Dün PlayStation 5 aldım fan sesi normal geldi oradan yana bir sorun olduğunu düşünmüyorum sorum şu ana ekrandayken bile arkadaki kablo bağlantı noktaları dahil olmak üzere boşta bekleyen makinede sıcaklık var kasanın sıcaklığını geçtim egzoz cıkısı oradaysa ısınıyordur ama güc kablosu HDMI, Ethernet kablosu vs uclarina kadar ısınmıs bu normal mi?

Benim bildiğim kadarıyla PlayStation 5 ilk çıkan ürünlerin soğutması çok iyi daha sonra soğutma tasarımı ve malzemesi değişmiş ısınma problemlerinin olduğu rivayet ediliyor ne kadar doğru araştırmak lazım.

Benim bildiğim kadarıyla PlayStation 5 ilk çıkan ürünlerin soğutması çok iyi daha sonra soğutma tasarımı ve malzemesi değişmiş ısınma problemlerinin olduğu rivayet ediliyor ne kadar doğru araştırmak lazım.

CPU sogutmasi eskisinden iyi ama egzoz hava cikisi ve VRAM bellegi 3 /4 derece fazla isi veriyor diye biliyorum bende ama egzozdan cikan isi kablolarida isitiyor ve ana ekranda bu kadar isi verebiliyor acaba normal mi uzun vadede zarar verebilir mi acaba?

Delix kardeşim aynı sorunda bende muzdaribim sonuç ne oldu ne yaptın kullanmaya devam ediyor musun?

Merhaba ısınma sorunu cihazı kullandığım ilk günlerde çok fazlaydı yazdığım gibi kabloları bile fazla ısınıyordu daha sonra ısınma azaldı, sanırım ilk günler kurulum indirmeler vs cihazı fazla ısıttı hala ısınıyor mu evet ama 3-4 saat üzeri aralıksız oynamadıkça o kadar ısınmıyor, bende Series X'de var aynı oyunu aynı sürede oynayınca onda da aynı ısı oluşuyor.

Dün PlayStation 5 aldım fan sesi normal geldi oradan yana bir sorun olduğunu düşünmüyorum sorum şu ana ekrandayken bile arkadaki kablo bağlantı noktaları dahil olmak üzere boşta bekleyen makinede sıcaklık var kasanın sıcaklığını geçtim egzoz cıkısı oradaysa ısınıyordur ama güc kablosu HDMI, Ethernet kablosu vs uclarina kadar ısınmıs bu normal mi?
Hocam merhaba ben ps5 kullanıyorum 2-3 saat oyun oynuyorum arkası sıcak doğal olarak oradan sıcak havayı atıyor yan kapaklar çok sıcak değil normal düzeyde.

ve kabloların sıcak olması normaldir.

Hocam tam tersi değil mi? İlk serisi daha kötü bir soğutmaya sahip ilerleyen modellerde biraz daha geliştirildi soğutması. Bu rehberi de okuyabilirsiniz. Rehber: Alınabilecek ve alınmayacak PS5 modelleri listesi

Geri
Yukarı