PlayStation 5 nereden alınır?

KrofeSSionall

Decapat
Daha fazla  
PlayStation 5 almayı düşünüyorum fakat hangisini alacağım kararsız kaldım. 16.500TL'ye dijital sürümünü satıyorlar fakat ithalatçı garantili. Bunu alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation 5 almayı düşünüyorum fakat hangisini alacağım kararsız kaldım. 16.500TL'ye dijital sürümünü satıyorlar fakat ithalatçı garantili. Bunu alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum.
İthalatçı garanti yerine yakınınızdaki MediaMarkt, Teknosa, Vatan gibi yerlerden alabilirsiniz. Bir sıkıntı çıkması halinde ilgilenirler.

ithalatçı garantili alırsan eğer ve ürün bozulursa yenisini vermiyorlar ve kendi tamircilerine tamir ettiriyorlar biraz uzun sürebiliyor ama eurasia garantili alırsan ve bozulursa yenisi veriliyor diye biliyorum ama ithalatçı garantili alırsanda sıkıntı olacağını düşünmem.

İthalatçı garantili DualSense aldım kutusu açık geldi. Hemde en çok tercih edilen satıcılardan olmasına rağmen.

Oyun için bütçeniz varsa alabilirsiniz. İthalatçı garantili konsolların 1 yıl garantisi bulunur.

Bende bildiğini düşüyorum ama bence bütçesi varsa normalini alsim.
Hocam o kişisel bir tercih belki cd'si yok veya cd istemiyor artık bilemezsiniz

Hocam o kişisel bir tercih belki cd'si yok veya cd istemiyor artık bilemezsiniz
zaten aralarında güç farkı yok blu rey oynatıcısı yok yani cd girip çıkma yeri o kadar.

Mesela ben cd'li aldım ama nerdeyse hiç kullanmıyorum.

çünkü kutulu oyunlar baya pahalı olduğu için alamadım normalde alırdım ama pahalı.

Hocam o kişisel bir tercih belki CD'si yok veya CD istemiyor artık bilemezsiniz.

Zaten aralarında güç farkı yok blu rey oynatıcısı yok yani CD girip çıkma yeri o kadar.

Mesela ben CD'li aldım ama neredeyse hiç kullanmıyorum.

Zaten öyle hocam ama düşünün belki arkadaşınız hediye olarak CD alıyor ve kullanamıyorsunuz, çok üzücü olurdu şahsen.

Geri
Yukarı