PlayStation 5 oyunları abartıldı mı?

Unreal Engine 5 demosunu izledim.(Testi PlayStation 5 üzerinde yapıyorlardı.) Mükemmel bir şeydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Safi oyun için fiyat açısından ps 5 çok daha mantıklı,sonuçta 2080 ti performansının bir tık altına 500-600 dolar ödüyorsun ama oyunları çok pahalı. İndirime de girmiyorlar, belli bir oyun sayısından sonra pc ile aynı fiyata geliyor. Ayrıca pc'de 2004 çıkışlı oyunu günümüzde de oynayabilirken ps'de bu yok. Konsolu bu nedenlerden dolayı tercih etmiyorum.
Doğru söylediniz ama şimdiki nesil 2004 oyunlarını oynamayacağı için adamlar onu takmaz.

Doğru söylediniz ama şimdiki nesil 2004 oyunlarını oynamayacağı için adamlar onu takmaz.
Dediğiniz olay Playstation'da var mı bilmiyorum ama şu an Xbox'da olması lazım.
Edit: Playstation Store'da bir miktar PS1 ve PS2 oyunu var oynayabileceğiniz.

GTA 5'i PS5'e sanki yeni bir oyunmuş gibi çıkarmasından dolayı Rockstar'a kızıyorum ben. Muhtemelen yeni oyun fiyatına da satmaya çalışacaklar. Ayrıca bir süre PS5'e özel kalacak ve Xbox konsola çıkmayacak.
Aha GTA 6 geliyor dedim ilk görünce sonra Allah belanı versin dedim. Yiğidi öldür hakkını yeme. Hangi oyun 3 nesil dayanabildi.

Adamlar "Geleceğin Oyunları" diye slogan atıyorlar. Oyunların hepsi 8. nesil grafiklerinde. Sanırım 9. nesil diyebileceğim tek oyun Ghost of Thusima.
The last of us ve Ghost of Tusishima zaten efsane ama bu iki oyunun kalitesinde bir kaç oyun gösterilmeliydi.

GTA 5'i PS5'e sanki yeni bir oyunmuş gibi çıkarmasından dolayı Rockstar'a kızıyorum ben. Muhtemelen yeni oyun fiyatına da satmaya çalışacaklar. Ayrıca bir süre PS5'e özel kalacak ve Xbox konsola çıkmayacak.

Yayını izlerken Red Dead Redemption Remake veya GTA 6 geliyor sanıp ilk saniyeler bayağı gazlanmıştım. Tabii sonra söndüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı