PlayStation 5 oyunları abartıldı mı?

GTA 5'i PS5'e sanki yeni bir oyunmuş gibi çıkarmasından dolayı Rockstar'a kızıyorum ben. Muhtemelen yeni oyun fiyatına da satmaya çalışacaklar. Ayrıca bir süre PS5'e özel kalacak ve Xbox konsola çıkmayacak.

Unreal Engine 5 demosunu izledim.(Testi PlayStation 5 üzerinde yapıyorlardı.) Mükemmel bir şeydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru söylediniz ama şimdiki nesil 2004 oyunlarını oynamayacağı için adamlar onu takmaz.

Aha GTA 6 geliyor dedim ilk görünce sonra Allah belanı versin dedim. Yiğidi öldür hakkını yeme. Hangi oyun 3 nesil dayanabildi.

Yayını izlerken Red Dead Redemption Remake veya GTA 6 geliyor sanıp ilk saniyeler bayağı gazlanmıştım. Tabii sonra söndüm.

Yayını izlerken Red Dead Redemption Remake veya GTA 6 geliyor sanıp ilk saniyeler bayağı gazlanmıştım. Tabii sonra söndüm.
Şu an GTA 6'ya yoğunlaştıklarını bildiğimiz için RDR'ye vakit ayıracaklarını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…