PlayStation 5 oyunları ucuza nasıl alınır?

Serkan1562

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk defa konsol almayı düşünüyorum. Daha önce hic almadım ve konsol hakkında da hiç bilgim yok. PC'de key alarak veya farklı sitelerden ucuza oyun alabiliyoruz. Konsolda bu durum var mı? Oyun fiyatları çok pahalı olduğu için konsol almaktan çekiniyorum. Sadece hikayeleri oyunlar oynayacağım.

Açıkçası ps play gibi bir şey vardı. Onu takip ederseniz muhtemelen indirimler vs olur. Onun dışında yurt dışı imkanınız varsa cd olarak oyun alabilirsiniz.

Xbox'da ucuza oyun oynamak istiyorsan aylık 120 liraya game pass'e abone ol yüzlerce oyuna eriş, xbox özel oyunları ilk gün geliyor. Playstation alacaksan. Playstation Plus Extra&deluxe al aylık 260 lira extra değişkenlik gösteren oyun kataloğuna sahip. Deluxe, aylık 305 lira extradan farkı klasikler kataloğuna sahip oluyorsun (The last of us gibi klasikleşmiş playstation oyunları ve bazı eski playstation oyunları). Bunları alırsan, ekstra indirime sahip olabiliyorsun. Bunun dışında PlayStation ve Xbox, bazı tarihlerde(cadılar bayramı, yılbaşı, vb.) Özel indirimler yapıyor, onlardan faydalanabilirsiniz.

Oyunu bitireyim yeter mantığındaysanız hesap kiralayanlar var mesela 1 haftalık o hesapta adam ve sen oluyosun kardeşlik olarak gozüküyor 1 haftada bitirip geri çıkıyorsun hesaptan ortalama 100 150 tl hesap haftalık spiderman 2 vs oradan oynayacağım

Black Friday indirimlerinde aşağıdaki oyunlar muhtemelen iyi indirime girer bunlardan sana uygun olanları alıp uzun süreler oynayabilirsin.
GoW 2018.
GoW ragnarok.
Last of Us part 1
Last of Us part 2
Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition (içinde orijinal Spider-Man'da var)
Uncharted Collection(1-2-3) ve 4
Ghost of Tsushima.
RDR2.
Horizon Zero Dawn.
Horizon forbiden West.
İnfamous: Second son.
Ratchet and clank.
Gran trusmo 7 veya Sport.

Arkadaşlar ilk defa konsol almayı düşünüyorum. Daha önce hiç almadım ve konsol hakkında da hiç bilgim yok. PC'de key alarak veya farklı sitelerden ucuza oyun alabiliyoruz. Konsolda bu durum var mı? Oyun fiyatları çok pahalı olduğu için konsol almaktan çekiniyorum. Sadece hikayeleri oyunlar oynayacağım.

Aslında oynamadığın eski oyunlar (PS4 oyunları) PC'den daha uygun oluyor indirimde. Onlara bakabilirsin.

Black Friday indirimlerinde aşağıdaki oyunlar muhtemelen iyi indirime girer bunlardan sana uygun olanları alıp uzun süreler oynayabilirsin.
GoW 2018.
GoW ragnarok.
Last of Us part 1
Last of Us part 2
Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition (içinde orijinal Spider-Man'da var)
Uncharted Collection(1-2-3) ve 4
Ghost of Tsushima.
RDR2.
Horizon Zero Dawn.
Horizon forbiden West.
İnfamous: Second son.
Ratchet and clank.
Gran trusmo 7 veya Sport.

Aslında oynamadığın eski oyunlar (PS4 oyunları) PC'den daha uygun oluyor indirimde. Onlara bakabilirsin.

Eafc 24'e de mutlaka indirim gelir.

Hikayeli oyunlar oynanacaksa bir iki tane bluray alıp oyunu bitirdiğinde başka bir oyunla takas etmek de mantıklı geliyor bana. Çok bir kaybın olmuyor bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı