PlayStation 5 Pro ne zaman çıkar?

• Konuyu başlatan xefe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 495

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben bu yıl PS5 alacağım ama Pro'su ne zaman çıkar beklemeli miyim bilmiyorum o yüzden size soruyorum PS5 Pro'yu bekleyeyim mi yoksa bu yıl direkt PS5 mi alayım? Herkese iyi sosyaller.

Merhaba, ben bu yıl PS5 alacağım ama Pro'su ne zaman çıkar beklemeli miyim bilmiyorum o yüzden size soruyorum PS5 Pro'yu bekleyeyim mi yoksa bu yıl direkt PS5 mi alayım? Herkese iyi sosyaller.

Herhangi bir şekilde PS5 Pro ile ilgili bir duyum almadım ama şunu da unutmayın her geçen gün fiyatlar da artıyor yani hızlı olmak lazım bu piyasada.

Pro modelinin çıkacağı kesin değil, bir teknoloji sayfasında PS'nin Pro ve Slim modellerinden vazgeçtiği haberi vardı.

Pro hakkinda hiç bir sey söylenmedi.
Ama slim 23 sonu veya 24 basinda cikar deniyordu. Tabiki kesin bir bilgi değil tahmin demek daha dogru.

Alın bence hocam, PS5 Pro çıksa bile en erken 2 yıl sonra çıkar. PS5 hala her oyunu oynatabilecek düzeyde güçlü.

Alın bence hocam, PS5 Pro çıksa bile en erken 2 yıl sonra çıkar. PS5 hala her oyunu oynatabilecek düzeyde güçlü.
tamamdır hocam

Pro modelinin çıkacağı kesin değil, bir teknoloji sayfasında PS'nin Pro ve Slim modellerinden vazgeçtiği haberi vardı.
Haber bence yalandır pro’dan vazgeçmezler bence.

Geri
Yukarı