PlayStation 5 Slim 1TB yeterli mi?

emirhanncelebi

Centipat
Daha fazla  
Gencler merhaba, ben bu başlıktaki ürünü aldım oyun olarak FIFA ve Deluxe üyelikten gelen oyunlarla beraber alan yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet olur, 600GB'lik var bende sorun olmuyor pek.
Ayrıyeten M.2 yuvası var, kendiniz ek olarak takabilirsiniz.

Gencler merhaba, ben bu başlıktaki ürünü aldım oyun olarak FIFA ve Deluxe üyelikten gelen oyunlarla beraber alan yeterli olur mu?

Ben de 1 ay önce PS5 aldım kendi alanı ve ek olarak 1 TB SSD var bende. Bence sadece 1TB alan da yeterli FC24 ve abonelikten oyunlar oynuyorum ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abonelikte hangisini almamı önerirsin ben ilk defa PlayStation kullanacağımda eksik bilgilerim cok.

Hocam orta paket yeterli olacaktır, en üst paketin pek de bir avantajını kullanamadım 1.5 senede.
Oyun deneme sürümlerini falan veriyor da hiç gerek duymadım.

Her ay oyun hediye ediyor galiba orta paket oyunlar nasıl sizce.

Bnecede orta paketi alın üst pakette klasikler kataloğu var ama çok gereksiz. Saçma oyunlar var yani. Her ay bedava oyunlara gelincede net bir şekilde iyi veya kötü oyun veriyor diye bir şey yok sanırım mesela bu ay FC24 verdi. Üyelik alırsanız oynayabilirsiniz.

Bnecede orta paketi alın üst pakette klasikler kataloğu var ama çok gereksiz. Saçma oyunlar var yani. Her ay bedava oyunlara gelincede net bir şekilde iyi veya kötü oyun veriyor diye bir şey yok sanırım mesela bu ay FC24 verdi. Üyelik alırsanız oynayabilirsiniz.

FIFA 24 alacaktım bedava verdi mi cidden bosuna almim para verip.

Geri
Yukarı