PlayStation 5 Slim taksitle mi peşin mi alınmalı?

RootForKing

Hectopat
Merhaba dostlar, başlık biraz garip gelebilir farkındayım seçemedim bir şeyler :D Kıbrıs'ta PS5 cdli versiyon 1100 serisi 16.500 TL, şu an Trendyol'da ise PS5 Slim yeni model 21.700 TL ve vade farksız 6 taksit imkanı var yani aylık 3.600 TL civarına geliyor. Kıbrıs'tan istediğimde peşin ödemem gerekecek ve CD'li versiyon. Diğerinde ise ödeme kolaylığı ama neredeyse 5K fark var. Sizce Kıbrıs'tan almaya değer mi?

Kredi çekip alsan da o paraları ödersin. Trendyol'dan aldığında disbiratör garantilidir. İkisi de aynı yola çıkıyor. Arada 5200 TL var. Nakit alırsan 5 bin TL ile Gamepad alırsın. PS Plus alırsın. Veya başka bir şeylere harcarsın.

Kredi çekip alsan da o paraları ödersin. Trendyol'dan aldığında disbiratör garantilidir. İkisi de aynı yola çıkıyor. Arada 5200 TL var. Nakit alırsan 5 bin TL ile Gamepad alırsın. PS Plus alırsın. Veya başka bir şeylere harcarsın.
Nakitim var hocam ama taksitle ödemek daha rahat durduğu icin kafam karisti ancak bu karisiklik sizin önerinizle biraz giderildi. Dediğiniz gibi bir gamepad + plus alırım o parayla.

Nakitim var hocam ama taksitle ödemek daha rahat durduğu icin kafam karisti ancak bu karisiklik sizin önerinizle biraz giderildi. Dediğiniz gibi bir gamepad + plus alırım o parayla.
Aylık kazancınız ödemeye çok rahat yetiyorsa bunu taksitlendirip gamepad peşin alabilirsiniz. Tamamen aylık kazancınıza bağlı. 6 ayda zaten 5k dan fazla zam gelecek ona.

Yeni konular

Geri
Yukarı