PlayStation 5 Soğutma Performansı Dikey veya Yatay Kurulumda Değişmiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PlayStation 5 Soğutma Performansı

PlayStation 5 soğutma performansı, oyun konsolunun nasıl yerleştirildiğinden etkilenmiyor. Sony PlayStation 5 soğutma performansı için önemli bir açıklama konsolun mekanik ve termal tasarım ekibinin başındaki Yasuhiro Otori’den geldi. Açıklamaya göre, konsolun dikey ya da yatay olarak yerleştirilmesi, konsolun soğutma performansına etki etmezken herhangi bir fark da yaratmıyor. Her iki durumda da fanın sağlıklı olarak çalıştığı […]

Devamı: PlayStation 5 Soğutma Performansı Dikey veya Yatay Kurulumda Değişmiyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Digital foundry Xbox Series X için termal test videosu yapmıştı, bana sorarsanız PS5'in soğutması pek iç açıcı olmayacak gibi.

Yine bir PS4 vakası, jet motoruna döner birkaç aya o konsollar.

Isı değerleri nasıldı Xbox Series X ve PS5'in. Ayrıca hangisi daha serin çalışıyordu.
Hocam Slim'in bahar aylarında çıkma ihtimali var mıdır acaba? Bir bilginiz var mı?

Slim versiyon, PS5 çıktıktan en az 1.5-2 yıl sonra çıkar diye tahmin ediyorum. En azından PS4 Slim'de böyleydi.

Isı değerleri nasıldı Xbox Series X ve PS5'in. Ayrıca hangisi daha serin çalışıyordu.
PS5'e termal test yaptılar demedim, Series X'e yaptılar. Sony daha erkenden test amaçlı ünite yollamadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı