PlayStation 5 stoğu için beklenir mi?

Yurt dışında 3500 ₺'ye mi geliyor?
Tam olarak neresi? Nasıl alacaksın? Gümrük sorunu vs?
Akrabam dubai den getireceğim diyor gümrükte sıkıntı yaşamassın diyor.
Bence kurun artmasından dolayı TR'den dijital versiyonunu al. 6K ya Turkcell'den aldım ben. Oyun fiyatlarınıda bence dert etme donanım arşivinin kardeşlik formu var 50 TL'ye 1500 TL değerinde 6 oyun alıp bitirip sattım oradan.
Neyse ya beklemek istemiyorum cidden üniversite sınavına hazırlanırken hep PS5 oynucam gazıyla çalışmıştım. 7200 diyor dijitale stok yenilenince 6000 e mi iniyor. Bide kronik sıkıntıler giderildi mi ilk çikanlarda var diye duydum.

Son düzenleme:
Akrabam dubaiden getireceğim diyor gümrükte sıkıntı yaşamazsın diyor.

Neyse ya beklemek istemiyorum cidden üniversite sınavına hazırlanırken hep PS5 oynayacağım gazıyla çalışmıştım. 7200 diyor dijitale stok yenilenince 6000'e mi iniyor. Bir de kronik sıkıntıler giderildi mi ilk çikanlarda var diye duydum.

Kardeşin sıkıntı yok ki kronik sıkıntı olsun. Kim uyduruyor sıkıntı lafını anlamadım. Fişek gibi alet. Evet 6K oluyor. Turkcell'den aldım ben mutlaka bakın oralara.
Bence biraz daha bekleyin. Kronik sıkıntılar giderilsin, yenilenmiş model çıkacaksa o çıksın. PC'ye sahipseniz Xbox düşünmeyin zaten belki bir PS4 alıp sonrasında satabilirsiniz. Bir de biraz daha bekleyin dediğim gibi 8 temmuz State of Play olabilir diyorlardı. Oyun fiyatları korkutmasın zaten indirimlerde çok düşüyor oyunlar yaz başlangıcı, yaz sonu, yılbaşı gibi zamanlarda indirimler oluyor zaten. Diskli almanız şahsen daha avantajlı çünkü bazı siteler ve mağazalarda çok iyi indirimler yakalanabiliyor diskli oyunlarda. Yeni nesil için biraz daha bekleyin. Oyunları görmemiz, sorunların giderildiğine inanmamız lazım. Zaten stoklar da yok. Sabrınızı koruyun. Ben de yurt dışına bakıyordum fakat stok bulmak çok zor.
Dostum sorun yok ki konsollarda?

Kardeşin sıkıntı yok ki kronik sıkıntı olsun. Kim uyduruyor sıkıntı lafını anlamadım. Fişek gibi alet. Evet 6K oluyor. Turkcell'den aldım ben mutlaka bakın oralara.

Ne zaman gelir tahminen stoklara. Geldimmi hemen almak gerekiyor sanırım yarım saatte bitiyor stoklar. Kronik sorun da kesin yok değil mi?

Coil whine ? Dualsense'teki drift problemi ? Lütfen yanlış bilgi vermeyin sonrasında pişman olmasın arkadaş. Hem yurt dışından alacak hem de coil whine duyduğum kadarıyla garanti kapsamında değil. Yani yurtiçinden alsa bile sıkıntı yaşayabilir.

Coil whine? DualSense'teki drift problemi? Lütfen yanlış bilgi vermeyin sonrasında pişman olmasın arkadaş. Hem yurt dışından alacak hem de coil whine duyduğum kadarıyla garanti kapsamında değil. Yani yurtiçinden alsa bile sıkıntı yaşayabilir.

Coik whine bir sıkıntı değil ki. Kafanı PS5'e dayanamadıktan sonra duyacağın bir seste değil. DualSense problemi ise her kolda olan bir problem analoglar eski nesilden kalma o çözülecek bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı