PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı
PlayStation 5 tanıtım tarihi

Bir süredir sızıntı haberlerine konu olan PlayStation 5 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğumuz haberde PlayStation 5 için Haziran ayında özel bir etkinlik düzenleneceğini siz değerli ...

Devamı: PlayStation 5 Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Dandik konsollar bir de dünyanın parasına satarlar. Oyunları da öyle. Gereksiz konsollar. Çoğu oyun zaten PC'ye çıkıyor. PC'nin grafikleri daha iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun konsolculara. Emin olalım ki konsol oyuncuları PC oyuncularına da aynı bizim baktığımız gibi bakıyor. (PC oyuncusuyum.)

Büyük TV lazım onlara bir de klavye yok nasıl oynayacaksın FPS ve stretaji oyunlarını her şeyi geçtik varsayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dandik konsollar birde dünyanın parasına satarlar. Oyunları da öyle. Gereksiz konsollar. Çoğu oyun zaten PC'ye çıkıyor. PC'nin grafikleri daha iyidir.
Dandik değil, yeni çıkacak konsolların içindeki bileşenlerden haberin var mı? Xbox GPU'su RTX 2080 gücünde. Aynı fiyata öyle bir PC toplanamaz. Oyun açısındansa PS gayet iyi zaten, Uncharted, God of War, TLOU gayet güzel oyunlar ki fazlası da var. Evet, PC'nin grafikleri daha iyi ama sana bir soru sende RTX 2080 Ti var mı? Ryzen 7 3700X var mı? Yok. Büyük ihtimal orta-kötü bir bilgisayara sahipsin bunu söyleyen çoğu kişi gibi, gereksiz yorum yapmışsın.
Büyük TV lazım onlara birde klavye yok nasıl oynayacaksın FPS ve strateji oyunlarını? Her şeyi geçtik
varsayalım.
Zaten artık herkesin evinde aşağı yukarı bir televizyon var, büyük olmasına ille de gerek yok. Aynı şey PC için de geçerli sen gidip iyi bir bilgisayara 720p monitör mü takacaksın? Klavye yok, ee nolmuş? Herkes aynı şartlarda oynuyor sonuçta. Bir de diğer oyunları düşün istersen? Diğer oyunlarda oyun kolu daha avantajlı. Hangi oyunlar olduğunu biliyorsun yazdırma bana şimdi.

Yani hocam yapıcı eleştiriciyle alakası yok yazdıklarının. Direkt ''o var, şu yok'' demişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı