PlayStation 5 teknik özellikler kırpılmış iddaları

Ahmetoyunbros

Hectopat
Daha fazla  
Geçen, başlıkta gördüğünüz habere denk geldim.
Sony ne vaat etti de tutturamadı? Şu anki PS5'ler kırpılmış mı, yoksa kırpılacak mı teknik olarak? Bu PS5'ler kırpılmışsa iyi, insanlar ne bekledi de Sony vaatlerini tutturamadım dedi?
Şu anki en performanslı konsol PS5 zaten.

Kağıt üzerinde öyle, kimi oyunda PS, kimi oyunda Xbox daha iyi sonuç veriyor.

Çünkü şöyle PlayStation 5 GPU frekansı AMD kartlar gibi yüksek ve xsxten daha fazla piksel işleyebiliyor.
Xsx ise PS5'ten daha fazla doku ve grafik işleyebiliyor.
Arada 0,1 fark var PS5 daha güçlü yani PS5, Xbox'ın PlayStation 5'i doku konusunda yendiğinden 0,1 kat PS5, Xbox'ı piksel işleme konusunda yeniyor.
Ama Xbox'ta 16 GB RAM'in 10GB'si hızlı gerisi yavaş, sanırım fark buradan çıkıyor.

Bir video izlemiştim. XSX, Hitman 3'te daha iyi performans veriyor diye. Oyundan oyuna değişebilir. Kimi oyunda PS5, kimi oyunda XSX küçük bir farkla önde olacaktır. Benim gönlüm PS5'ten yana. Şu drift sorununu da çözebilseler tam olacak :D

Birinin birinden inanılmaz iyi olduğu bir fark yok ortada,sonuçta konsol ikisi de.Birisi 200 fps verirken diğeri 30 vermez,veremez.
Aynen benim şu an dikkat çekmek istediğim konu farklı.
Şu PS5'in vaatlerini tutturamadığı ile ilgili haberleri merak ettim.
Sadece oyun geliştiriciler için mi?
Bir video izlemiştim. XSX, Hitman 3'te daha iyi performans veriyor diye. Oyundan oyuna değişebilir. Kimi oyunda PS5, kimi oyunda XSX küçük bir farkla önde olacaktır. Benim gönlüm PS5'ten yana. Şu drift sorununu da çözebilseler tam olacak :D
Aynene drift sorununu PS4 te de çekiyorum.🤮😭😭😪😪😪
Ama HİTMAN 3 XSX te daha iyi grafikli olsada 40 fps ye kadar düşüyor.

Aynen benim şu an dikkat çekmek istediğim konu farklı.
Şu PS5'in vaatlerini tutturamadığı ile ilgili haberleri merak ettim.
Sadece oyun geliştiriciler için mi?

Aynene drift sorununu PS4 te de çekiyorum.🤮😭😭😪😪😪
Ama HİTMAN 3 XSX te daha iyi grafikli olsada 40 fps ye kadar düşüyor.
Bir ara geriye dönüklülük olacak PS1, 2, 3 oyunlarını taktığında çalışacak diye milleti hypeladılar herhalde ondan millet ağlıyordur böyle.
Ha birde fiyatlar yüksek ondan kaynaklı da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı