PlayStation 5 üretimi duracak mı?

hero11cf

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar bugün internette dolaşırken bir haber gördüm işte PlayStation 5 üretiminin eylül ayında duracağını, nisan ayında ise yeni konsolun geliştirileceğine dair. Bu haber doğru mu, yani PS5 PlayStation tarihinin en kısa süren konsolu mu olacak? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bugün internette dolaşırken bir haber gördüm işte PlayStation 5 üretiminin eylül ayında duracağını, nisan ayında ise yeni konsolun geliştirileceğine dair. Bu haber doğru mu, yani PS5 PlayStation tarihinin en kısa süren konsolu mu olacak? Şimdiden teşekkürler.
Ps5 pro gelir bence.

Neden durdurulacaği yazmıyor muydu?

Araştırma yaparak öğrenebilirsiniz hocam, resmi bir haber yoksa ihtimaldir.

Ancak Sony, bir kez daha iddiaları yalanladı ve hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 üretimi konusunda planlarından hiçbir sapma olmadığını, her iki konsolu da daha önce planladıkları şekilde üretmeye devam edeceklerini açıkladı. Bu anlamda Sony, planlarını, analistlerin 2022’nin 3. çeyreğinde çip sıkıntısının çözüleceğine dair düşünceleri üzerinden kuruyor diyebiliriz.

24 Ocak'ta yayınlanan bir forumda böyle söylenmiş, doğrulunu bilmiyorum, kaynak atacaktım ama yasak olup olmadığını da bilmiyorum.

Çoğu kaynak ilkbaharda yeni sürüm bir PS5'in tanıtılacağını ve sonbaharda satışa çıkacağının sızıntısını yayınladı. Fakat bunun Pro veya Slim mi olacağı yoksa aynı performansta olan yeni kasa v2 gibi bir şey mi olacağı belli değil. Bazı yorumlar dijital-diskli versiyon ayrımının kalkıp hepsinin diskli şekilde üretilip disk sürücüsünün ayrıca satılacağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı