PlayStation 5 vs Xbox Series X

çift gpu olabilir deniyor nasıl fark olmayacak ?
Çift GPU ? Nerede yazıyor tam olarak okumadım öyle bir makale. Olabilir denilebilir fakat olması için bir sebep yok konsolun gücü güncel oyunları güzel bir optimizasyonla gayet iyi karşılıyor. Yenilenmiş PS5'de soğutma ve coil whine gibi sorunlar çözülecek.

Çift GPU ? Nerede yazıyor tam olarak okumadım öyle bir makale. Olabilir denilebilir fakat olması için bir sebep yok konsolun gücü güncel oyunları güzel bir optimizasyonla gayet iyi karşılıyor. Yenilenmiş PS5'de soğutma ve coil whine gibi sorunlar çözülecek.
Öyle bir söylenti vardı bir aralar o kadar.

PS5 alın derim konsol alırkenki ana sebep oyun yani benim için öyle oyunlara paranız yetişirse PS5 mükemmel bir cihaz ama 7-8k yı yine de haketmiyor mevcut Sony exclerini alırsanız Max 6 aya hepsini tüketirsiniz oyunları tükettikten konsolun bir anlamı kalmıyor.

Arkadaşlar ps 4 pro ps 5 çıkmadan kaç yıl önce çıktı. Ve ps 4 normal sürümden kaç yıl sonra çıktı? Yani şunun cevabını arıyorum. Ps 5 pro alsam kaç yıl bana hizmet eder oyun gelir ?

Arkadaşlar PS 4 Pro PS 5 çıkmadan kaç yıl önce çıktı. Ve PS 4 normal sürümden kaç yıl sonra çıktı? Yani şunun cevabını arıyorum. PS 5 Pro alsam kaç yıl bana hizmet eder oyun gelir?

PS5 Pro çıkınca 9K olabilir ve seni uzun yıllarca götürür PS4 2013-2014'den beri sorunsuz oyun çıkıyordu.

Arkadaşlar ps 4 pro ps 5 çıkmadan kaç yıl önce çıktı. Ve ps 4 normal sürümden kaç yıl sonra çıktı? Yani şunun cevabını arıyorum. Ps 5 pro alsam kaç yıl bana hizmet eder oyun gelir ?
Hocam pro çıkacak diye bir şey yok. Ps4 pro 4k için çıkmıştı. Ps5 zaten 4k oynatıyor. Çıkarsa 8k için çıkar. 8k tv almayı düşünmüyorsan direk al gitsin ps5'i.

Geri
Yukarı