PlayStation çağrı merkezi rezilliği

Şu an Eurasia garantili yok varsa da eski sürüm veya 2.elde kullanılmış ürünler. 5000-6000₺ fark var bende senin gibi düşünüyordum ama garantili daha almam ben cihaza 24 ay bir şey olmadı 25.ay arıza verdi yine hapı yuttun Sony servis ücretleri çok yüksek.

Sadece garanti değil ki açılıp kapanmış kutuyu sıfır diye almak içime sinmiyor. İthalatçı garantili alsam bile doğrudan satıcı amazon ise alırım dükkandan almam yine.

Sadece garanti değil ki açılıp kapanmış kutuyu sıfır diye almak içime sinmiyor. İthalatçı garantili alsam bile doğrudan satıcı Amazon ise alırım dükkandan almam yine.

Evet benim de canımı sıkan mesele bu. Avrupa fişiyle gelmesini ya da Sony garantili olmamasını yine geçtim de alb teknoloji, fly teknoloji ve teknodeposu kimin yorumlarına baksam hep aynı. Paketi açılmış ürün gönderilmiş, hasarlı kutuyla gelmiş gibi gibi olumsuz yorumlar var. Ürün sıfır mıdır? En fazla birkaç saat test amaçlı açılmıştır ama yine de bu kadar pahalıya ulaşabildiğimiz bir ülkede bunları ister istemez kafaya takıyoruz.

Evet benim de canımı sıkan mesele bu. Avrupa fişiyle gelmesini ya da Sony garantili olmamasını yine geçtim de alb teknoloji, fly teknoloji ve teknodeposu kimin yorumlarına baksam hep aynı. Paketi açılmış ürün gönderilmiş, hasarlı kutuyla gelmiş gibi gibi olumsuz yorumlar var. Ürün sıfır mıdır? En fazla birkaç saat test amaçlı açılmıştır ama yine de bu kadar pahalıya ulaşabildiğimiz bir ülkede bunları ister istemez kafaya takıyoruz.

Vatan'da sağ olsun stoktan çıkarıyor 2 gün sonra 1000TL daha koyuyor fiyatın üstüne 1000 dolar aştı fiyatı yani alanda alıyor demek. 32000 tl ile 2 cihaz alınır ithalatçı garantili.

Sorma ya Allah kahretsin bu vatanı. Bu fiyat nedir ya dalga geçer gibi.

Eskiden en azından konsollar aynı fiyatta bilgisayar sistemlerine göre iyi performans veriyordu şu an PC performansı konsolu geçti o fiyat bandında tüketicininde almaması gerekiyor maalesef bu fiyattan alanlar zaten onlara satma lüksünü veriyor.

Hocam ben acemiyim henüz konsolu bile alamadım. Bu konuyu görmek seni rahatsız ettiyse özür dilerim.

Hocam rahatsız etmesi ile alakası yok. Sadece neredeyse her çağrı merkezinin şikayeti olması bir şeylerin ters gittiğini gösteriyor. Konsolu almadıysanız ayrıca sizinle pek ilgilenmezler zaten.

Geri
Yukarı