PlayStation etkinlik durumu Discord'a gelmiyor

Mert1337

Hectopat
Merhabalar PS4 kullanıyorum. Hesabımı bağlantılar kısmından eşleştirdim durumunda göster açık ve oyun etkinliğim de açık fakat PlayStation'da oyun oynadığım etkinliğime bir türlü gelmiyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar PS4 kullanıyorum. Hesabımı bağlantılar kısmından eşleştirdim durumunda göster açık ve oyun etkinliğim de açık fakat PlayStation'da oyun oynadığım etkinliğime bir türlü gelmiyor. Nasıl çözebilirim?
Hesabı Bağlantılardan Çıkarıp Geri Bağlamayı Dene Hem Özellik Daha Bugün Çıktığı İçin Hatalar Olabilir

Bende de aynı şey oldu ama sanırım gözüküyor, ancak PS4'de oynarken telefonu açıp bakınca sanırım PS4'deki etkinliğini değil telefondaki etkinliğini dikkate aldığı için orada hiçbir şey gözükmüyor, çünkü Discord'u ilk açtığımda gözüküyordu oynadığım oyun ama 1-2 saniye içerisinde gidiyordu hemen. Belki yanlış bir gözlem yapmışımdır ancak doğru mu diye test etmek için telefonunuzdan vs. discorda girmeden arkadaşına söyleyin ve siz PS4'den oyun oynarken baksın ne gözüküyor diye, yine gözükmüyorsa... bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı