"Discord etkinlik durumu!" nedir?

• Konuyu başlatan YAT11
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

YAT11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaşadığım sorum Discord ile alakalı. Discord'da oyun oynadığımızda etkinlik durumunda gözükürken !! Olarak gözüküyor. Anlamadıysanız şu şekilde açıklayayım ben Minecraft Dungeons oynuyorum ve Discord'da bir oyun oynuyor kısmında !!Minecraft Dungeons!! olarak gözüküyor ve bunu düzeltemiyorum. (Not: Oyun korsan)

Korsan olduğu için muhtemelen. Orijinal Minecraft Dungeons'ı olan ve Discord kullanan birinden Discord açıkken oyunu açmasını ve oyun durumunu paylaşmasını isteyebilirsin. Eğer onda düzgünse korsandan dolayı olduğunu anlamış oluruz. Çözümüne gelecek olursak Discord ayarlarından etkinlik durumuna (oyun etkinliği de olabilir adı) gel ve orada "Şimdi oynuyor! (Oyunun adı) yazan yerde oyunun adına tıkla ve oraya kendin Minecraft Dungeons yazıp bir de öyle dene.

Merhaba yaşadığım sorum Discord ile alakalı. Discord'da oyun oynadığımızda etkinlik durumunda gözükürken !! Olarak gözüküyor. Anlamadıysanız şu şekilde açıklayayım ben Minecraft Dungeons oynuyorum ve Discord'da bir oyun oynuyor kısmında !!Minecraft Dungeons!! olarak gözüküyor ve bunu düzeltemiyorum. (Not: Oyun korsan)
Adım 1: Hırsızlık yapmaktansa oyunu satın almayı deneyin.
Adım 2: Çözüldü.

Artı -1 Eksi
Adım 1: Hırsızlık yapmaktansa oyunu satın almayı deneyin.
Adım 2: Çözüldü.
Dostum haklısın ama Türkiye'de alınacak gibi bir fiyat yok
1641320000171.png

Geri
Yukarı