PlayStation hesabıma benden habersiz giriş yapıldı

Kayass

Centipat
Daha fazla  
Telefonuma PS App adlı uygulamadan giriş onayı geldi yanlışlıkla onayladım uygulamaya attı ve bir PS 5'ten giriş yapıldığı yazıyordu fakat PS 5 kullanmıyorum PS 4 kullanıyorum. Gördükten 1-2 dk geçmeden hemen şifremi değiştim 2'li doğrulama ekledim ödeme yöntemlerini kaldırdım herhangi bir sorun olur mu? Cihaz girişlerinde sadece 1 tane PlayStation 4 görünüyor o da ben olmam lazım 1 gün önce falan bir siteden kupon kodu var mı diye bakıyordum bir şeye dokunup siteye git demiştim, PS App'a atmıştı. Ondan dolayı olmuş olabilir mi veya bir sorun çıkar mı?

Ayarlardan PS 5 olan kişiyi çıkarabiliyor musun ya da öyle bir özellik var mı?

PlayStation'un kendi sitesinden hesabıma giriş yapıp cihazlar kısmına baktığımda tek ben vardım yine de emin değilim karttan para çekilmemiş bir sorun görünmüyor fakat ne olur ne olmaz yazdım buraya da.

Bana da mesaj geliyor öyle arada sırada. Bug olduğunu düşünüyorum. Guvenmiyorsaniz da şifrenizi değiştirin, herkesi hesaptan otomatik atacaktır.

Telefonuma PS App adlı uygulamadan giriş onayı geldi yanlışlıkla onayladım uygulamaya attı ve bir PS 5'ten giriş yapıldığı yazıyordu fakat PS 5 kullanmıyorum PS 4 kullanıyorum. Gördükten 1-2 dk geçmeden hemen şifremi değiştim 2'li doğrulama ekledim ödeme yöntemlerini kaldırdım herhangi bir sorun olur mu? Cihaz girişlerinde sadece 1 tane PlayStation 4 görünüyor o da ben olmam lazım 1 gün önce falan bir siteden kupon kodu var mı diye bakıyordum bir şeye dokunup siteye git demiştim, PS App'a atmıştı. Ondan dolayı olmuş olabilir mi veya bir sorun çıkar mı?

Dostum aynısı bana da oldu ne zaman giriş yapsam bildirim gelip PS5 ile giriş yapıldığı yazıyordu ama ben PS4 kullanıyordum sanırım bir bug bu.

Geri
Yukarı