Playstation İçin SAMSUNG LC24F390FHMXUF Monitör

Flash16

Hectopat
Daha fazla  
Playstatin 4 almayı planlıyorum yakında. Çok bir beklentim yok ama uygun fiyatlı 1080p monitör önerilerinizi alabilir miyim ? Aklımda bu var:

SAMSUNG LC24F390FHMXUF 23.5 inç 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitör

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklınızdaki monitör pek uygun fiyatlı değil sanki. Birde tavsiyem dahili hoparörü bulunan bir monitör almanız.

Tavsiye verecek olursam:

1) ASUS 21.5" VP228H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör

2)VIEWSONIC 21.5" VX2263SMHL 2ms Full HD HDMI/MHL IPS LED MONİTÖR

3)ASUS 23.6" VP247T 1ms Full HD Gaming Monitör

İlk 2 si benim daha önce kullandığım ve memnun olduğum monitörler. Fakat 21.5 inç. Şu an viewsonic kullanıyorum.
3. monitör arkadaşım için aldığım 23.8 inç güzel bir monitör.

Playstatin 4 almayı planlıyorum yakında. Çok bir beklentim yok ama uygun fiyatlı 1080p monitör önerilerinizi alabilir miyim ? Aklımda bu var:

SAMSUNG LC24F390FHMXUF 23.5 inç 4ms (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Oyuncu Monitör
Aynı monitörün curved olmayanını kullanıyorum. Bende sadece sol tarafta ışık sızması var. Her oyuna girdiğinizde menüden oyun modunu açmanız gerekiyor oyunlar cidden çok çok daha iyi görünüyor. Bende yeni aldım freesync testi falan yapmadım. Tepki süresi Fastest modda ghosting çok oluyor, faster veya standartda iyi. Eski monitörüm 20" 900p idi o yüzden ben baya bi devrim yaşadım çok güzel görünüyor o yüzden bana size batabilir bazı seyleri ama sorunsuz bir model de olduğunu sanmıyorum.

32inc boyutunda 1000TL altında kaliteli bir TV yok malesef ben çok araştırmıştım. Axen, Arcelik, Lg vs. Çoğu 720p kalitesinde ve kaliteli görüntü vermekten uzak
Samsung var. Full HD. 3 yıl önce almıştım. Hâlâ var aynı modellerden. Şöyle düşünmelisiniz karşılaştırırken. Aynı boyutta veya daha yaygın olan 27"inç ekranların fiyatı ve özellikleri nedir? PS' de bir APU sistem var ve öyle fps coşması diye birşey söz konusu değil. Fiyatından da belli biraz. Biraz diyorum orda başka işler de var. Neyse konumuz bu değil. Açıkcası 22" civarı Ekranlarda konsolun keyfi çıkmaz. Büyük ekranların fiyatı da malum. Ucuz monitör alacağına aynı paraya daha iyi ve büyük ekrana sahip bir tv alabilirsiniz bence. Ben de bi bakayım en iyisi.

Samsung var. Full HD. 3 yıl önce almıştım. Hâlâ var aynı modellerden. Şöyle düşünmelisiniz karşılaştırırken. Aynı boyutta veya daha yaygın olan 27"inç ekranların fiyatı ve özellikleri nedir? PS' de bir APU sistem var ve öyle fps coşması diye birşey söz konusu değil. Fiyatından da belli biraz. Biraz diyorum orda başka işler de var. Neyse konumuz bu değil. Açıkcası 22" civarı Ekranlarda konsolun keyfi çıkmaz. Büyük ekranların fiyatı da malum. Ucuz monitör alacağına aynı paraya daha iyi ve büyük ekrana sahip bir tv alabilirsiniz bence. Ben de bi bakayım en iyisi.

Bunlar tek başına bişiy demek değil tabii ama bir fikir verebilir. Bu arada Axen diye bir marka var ucuz ama bilmediğim için gözardı ettim.

Dosya Ekleri

• IMG_0604.PNG
    IMG_0604.PNG
    80,9 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_0603.PNG
    IMG_0603.PNG
    106,5 KB · Görüntüleme: 68
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı