PlayStation kullanıcı adı değiştirme özelliği geldi!

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhabalar, bu veya buna yakın bir içerik olmadığından (ben de yeni öğrendim) henüz bilmeyen arkadaşlarımız olabileceği için duyurusunu yazmak istedim. Çünkü birçoğumuz ilk hesaplarımızı küçükken, o zamanlar havalı gelen isimlerle açmıştık. Şimdi değiştirebiliyor olmamız harika olacak...

PlayStation, çok beklenen kullanıcı adı değiştirme özelliğini yayına aldı. Resmi internet sitesinden ( playstation.com ) Hesap Ayarları > PSN Profili > Çevrimiçi Kimlik aşamalarını takip ederek siz de kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Fakat bunu yapmadan önce bilmeniz gereken 2 şey var.

1) İlk değişimden sonraki değişimler ücrete tabii olacak.

2) Değişim sonrasında sorun görülen, kritik sorun görülen, önemsiz sorun görülen ve hiç sorun görülmeyen oyunlar listesi mevcut. O listeye ise buradan erişebilirsiniz.

İlk değişimden sonraki değişimler ücrete tabii olacak.
384893

Henüz tam oturmadı ama işte galiba. O yüzden bir süre daha bekleyeceğim ben şahsen. Deneyenler karşılaştıkları hataları da buradan paylaşabilirse güzel olabilir arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı