Playstation Nereden Alınır?

Üyelik sistemleri ile baya bir oyun oynayabilirsin.
EA Access ile aylık belirli bir ücret vererek FIFA bile oynayabilirsin.
Bu üyelikler artık güncel çıkan oyunları da çıktığı gün oynama imkanı veriyor.
Xbox Game Pass | Xbox
EA Access | Xbox One

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sene fazla Exclusive oyun tanıtmadı. Ama kendine oyun yapabilecek güzel firmaları çatısı altında topladı. Yani satın aldı. O firmalar gelecek senelerde Exclusive oyun yapmaya odaklanacaklar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PRO EVOLUTION SOCCER 2019: Pre-Order Satın Al - Microsoft Store tr-TR

Son düzenleme:
Xbox Game Pass | Xbox
EA Access | Xbox One

Bu sene fazla Exclusive oyun tanıtmadı. Ama kendine oyun yapabilecek güzel firmaları çatısı altında topladı. Yani satın aldı. O firmalar gelecek senelerde Exclusp: Pre-Order Satın Al - Micr
Xbox Game Pass | Xbox
EA Access | Xbox One

Bu sene fazla Exclusive oyun tanıtmadı. Ama kendine oyun yapabilecek güzel firmaları çatısı altında topladı. Yani satın aldı. O firmalar gelecek senelerde Exclusive oyun yapmaya odaklanacaklar.

PRO EVOLUTION SOCCER 2019: Pre-Order Satın Al - Microsoft Store tr-TR
Peki üyelik zorunlu mu? Ben Fifa değil PES ya da GTA 5 oynarım.

Peki üyelik zorunlu mu? Ben Fifa değil PES ya da GTA 5 oynarım.

Hayir, Live Gold (XBOX), PSN+ (PS) uyelikler zorunlu degildir. O olmadan da oyunlarini oynayabilirsin. Ama sadece hikaye modunu oynayabilirsin.

Multiplayer icin uyelik alman verek. Yillik 180 lira olmasi lazim. Bende PS4 var. PSN+ uyesi degilim. Ama ben multiplayer seven birisi degilim. O yuzden ben sorun etmiyorum.

Tamamen sana kalmis birsey. Ister al, ister alma. Oyununu her turlu oynarsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı