PlayStation oyunlarına zam gelir mi?

İsmet12

Centipat
Şu anda Black Friday indirimleri var. Demon's Souls, deathloop, returnal 400 TL. Death Stranding director's cut 330 TL. Ghost of Tsushima director's cut 500 TL. Bazı kişiler zam gelir yakında oyun alacak paranız varsa beklemeyin diyor. Ben de bu oyunlardan birini almak istiyordum ama acele etmiyordum. Sizce almalı mıyız? Kurlar güncellenip 620 TL'den satışa çıkan oyunlar 900 TL'leri görür mü?

Son düzenleme:
Kasım indirimlerinden sonra eğer dolarda bir düşüş olmazsa gelme ihtimali var eğer paranız varsa direkt almanız daha iyi olur.

Bir hafta önce 245-265 TL'ydi nasıl olsa ucuzlar diyerek almadım ve şuan bu fiyata çıkmış bulunmakta. Oyun fiyatları da büyük ihtimalle artacak çünkü şuan bile tam olarak döviz kurunu baz almıyorlar.
Ekran Görüntüsü (98).png

Bir hafta önce 245-265 TL'ydi nasıl olsa ucuzlar diyerek almadım ve şuan bu fiyata çıkmış bulunmakta. Oyun fiyatları da büyük ihtimalle artacak çünkü şuan bile tam olarak döviz kurunu baz almıyorlar.
Eki Görüntüle 1220688
Live Gold üyeliği Microsoft Store'dan hediye olarak al diyerek iki tane 6 aylık olarak 240 liraya alınıyor. Başka sitelerden daha pahalıya almayın.

Live Gold üyeliği Microsoft Store'dan hediye olarak al diyerek iki tane 6 aylık olarak 240 liraya alınıyor. Başka sitelerden daha pahalıya almayın.
12 aylık Live Gold alıp ardından Ultimate alarak 12 aylık Game Pass yapmak istiyordum. Sizin dediğiniz şekilde de oluyor mu? Şimdi baktım da sadece 3 aylık seçenek mevcut o da zaten 75 TL.

12 aylık Live Gold alıp ardından Ultimate alarak 12 aylık Game Pass yapmak istiyordum. Sizin dediğiniz şekilde de oluyor mu? Şimdi baktım da sadece 3 aylık seçenek mevcut o da zaten 75 TL.
Evet oluyor. Ben 36 aylık aldım bu şekilde. Normal aldığında en fazla 3 aylık var ama hediye olarak al dediğin zaman 6 aylık 120 liraya alabiliyorsun.
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı