PlayStation oyunu satan siteler

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar, PSN Store'den biraz daha uyguna alabileceğim güvenilir PS sitesi var mı çalıntı hesap satanlar dışında?

İkinci el dışında pek bir seçeneğiniz yok maalesef.

Bu forumda önerilmişti galiba bu iki site, ben de kaydetmişim ama hiç kullanmadım. Dolayısıyla kullanacaksanız sorumluluk kabul etmem. Zaten ikinci el satıyorlar galiba.

Letgo kullanıyorum ben genelde.

İkinci el dışında pek bir seçeneğiniz yok maalesef.

Bu forumda önerilmişti galiba bu iki site, ben de kaydetmişim ama hiç kullanmadım. Dolayısıyla kullanacaksanız sorumluluk kabul etmem. Zaten ikinci el satıyorlar galiba.

Letgo kullanıyorum ben genelde.
Digital Edition kullandığım için kutulu maalesef :(

Malesef tek yer kazikci PSStore. Dijital icin.

Calinti hesaplari ben de duydum nasil oluyor bilmiyorum. Bunu ticarete dokp 20-50 tl arasinda yeni cikan oyunlari satiyorlar.

Maalesef tek yer kazikci PSStore. Dijital için.

Calinti hesaplari ben de duydum nasıl oluyor bilmiyorum. Bunu ticarete dokp 20-50 TL arasinda yeni cikan oyunlari satiyorlar.

Aslında PS 4 sahibiyken fazla param yoktu Last of Us 2 yeni çıkmıştı 500 TL olunca alamadım Instagram'dan bir hesaptan satın aldım 300 TL'ye oynadım bir problem yaşamadım sonra 250 TL'ye sattım bir sorunda olmadı :D ama başka bir deneyimim oldu o zaman hesap kitlendi bidahada yanaşmadım hep PS Store'den devam ettim

Güvendiğiniz kişilerle dijital hesap kardeşliği yapabilirsiniz. Mesela geçtiğimiz ay Red Dead Redemption 2'yi bu sayede 55 liraya aldım. 👍

Aslında PS 4 sahibiyken fazla param yoktu Last of Us 2 yeni çıkmıştı 500 TL olunca alamadım Instagram'dan bir hesaptan satın aldım 300 TL'ye oynadım bir problem yaşamadım sonra 250 TL'ye sattım bir sorunda olmadı :D ama başka bir deneyimim oldu o zaman hesap kitlendi bidahada yanaşmadım hep PS Store'den devam ettim
Hocam donanımhaber, Letgo gibi yerlerde dijital hesap kiralayanlar oluyor günlük 5-10 TL’ye. Doğrudan hesap satın almaktan daha mantıklı. Kiralayanlar daha güvenilir çünkü birçok insan o kişiyle ilgili deneyimlerini o konulara yazmış oluyor. Ben Miles Morales’i 5 günde 25 TL’ye oynadım bu şekilde. Tek sıkıntısı hızlıca bitirmek gibi bir baskı oluşturması insanda.

Geri
Yukarı