PlayStation Plus alırken "bir yanlışlık oldu" hatası

BurakDogay

Hectopat
Daha fazla  
PS4 üzerinden crhome üzerinden PlayStation uygulaması üzerinden denedim PlayStation Plus extra 60 TL almayı ama başaramadım delireceğim. Yok mu bunun çözümü? Gizli sekmeden VPN ile bile denedim ininal ile denedim Papara ile denedim Tosla ile denedim 60 TL oradan oraya oradan oraya bıktım. Artık çözümü vesaire yok mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-24-22-46-01-417_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-24-22-46-01-417_com.android.chrome.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir kaç gün önce konu açtım bu konu hakkında ama cevap veren olmadı .
Ben 10 gündür herşeyi denedim olmuyor .
eseential paketi dendim extra paketi denedim Deluxe paketi denedim hepsini denedim olmadı .
Çeşit çeşit kart denedim ziraat bankası Enpara falan hepsini denedim , sanal kart kredi kartı banka kartı vs ve hepsi olmadı .
Google araştırdım kimi adrese dikkat et kimi Türkçe karakterlere vs vs herkes boş boş şeyler yazmış ama hiçbiri doğru değil . Hepsini denedim olmadı olmuyorrrrr.

Ne hikmetse normal oyun almama izin veriyor , oyun falan satın alabiliyorum ama ps plus üyeliği alamıyorum. Aynı senin aldığın hatayı alıyorum. Konsol da denedim mobil de denedim PC de denedim yine olmadı. Bende kafayı yiyecem. Kodumun mereti beni deli etti .

Bende bir kaç gün önce konu açtım bu konu hakkında ama cevap veren olmadı .
Ben 10 gündür herşeyi denedim olmuyor .
eseential paketi dendim extra paketi denedim Deluxe paketi denedim hepsini denedim olmadı .
Çeşit çeşit kart denedim ziraat bankası Enpara falan hepsini denedim , sanal kart kredi kartı banka kartı vs ve hepsi olmadı .
Google araştırdım kimi adrese dikkat et kimi Türkçe karakterlere vs vs herkes boş boş şeyler yazmış ama hiçbiri doğru değil . Hepsini denedim olmadı olmuyorrrrr.

Ne hikmetse normal oyun almama izin veriyor , oyun falan satın alabiliyorum ama ps plus üyeliği alamıyorum. Aynı senin aldığın hatayı alıyorum. Konsol da denedim mobil de denedim PC de denedim yine olmadı. Bende kafayı yiyecem. Kodumun mereti beni deli etti
Knk ben hallettim Allah'a şükür yeni Sony yeni outlook hesabı açtım yapikredi kartıyla aldım şükür.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı