PlayStation Plus daha uyguna alınabilir mi?

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kendime birkaç Online oynayabileceğim oyun aldıktan sonra PS Plus'ın 14 günlük denemesini aldım ve çok zevk alıyorum. Gerçekten devamını da almam gerek. 12 aylık üyelik almayı düşünüyorum. 220 TL civarı bir şey nasıl daha ucuza getiririm. Bir bilgisi olan aydınlatırsa çok iyi olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Kendime birkaç Online oynayabileceğim oyun aldıktan sonra PS Plus'ın 14 günlük denemesini aldım ve çok zevk alıyorum. Gerçekten devamını da almam gerek. 12 aylık üyelik almayı düşünüyorum. 220 TL civarı bir şey nasıl daha ucuza getiririm. Bir bilgisi olan aydınlatırsa çok iyi olacak.

Başka bir yolu yok diye biliyorum hem neden ucuza getirmeye çalışıyorsunuz adamlar kur fiyatlarına göre ucuz bile tutmuş.

Bro bende de var Ps4 2 yıldır öyle yatıyor 1 kez bile oynamadım. Ps Plus'ta noluyor da böyle zevke geldin belki ben de kullanmaya başlarım öğrenmek için soruyorum. Daha önce hiç almadım Ps Plus.

Bro bende de var PS4 2 yıldır öyle yatıyor 1 kez bile oynamadım. PS Plus'ta ne oluyor da böyle zevke geldin belki ben de kullanmaya başlarım öğrenmek için soruyorum. Daha önce hiç almadım PS Plus.

Aylık eklenen orta kalitede oyunlar bazen AAA oyun gelebiliyor ve oyun alırken indirim olabiliyor.
Ama en önemlisi Online oynamaktır.

Başka yerden almanı önermem.
On iki ay almanı da önermem çünkü birkaç ay sonra sıkılabilirsin ve böylece paran boşa gitmiş oluyor.

Son düzenleme:
Bro bende de var Ps4 2 yıldır öyle yatıyor 1 kez bile oynamadım. Ps Plus'ta noluyor da böyle zevke geldin belki ben de kullanmaya başlarım öğrenmek için soruyorum. Daha önce hiç almadım Ps Plus.
Elindeki CD oyunları online olarak oynamana yarıyor online oyun alırken indirim her ay 3 oyun ücretsiz vb.
Başka bir yolu yok diye biliyorum hem neden ucuza getirmeye çalışıyorsunuz adamlar kur fiyatlarına göre ucuz bile tutmuş.
Aynen ucuz tutmuşlar da bazı yerlerde satanları gördüm güvenemedim açıkçası.Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı