PlayStation Plus, Deluxe ile Premium farkları nedir?

nufen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 3 hafta gibi bir süre sonra PlayStation 5 Slim digital version alacağım ve oyunlara para verip almak istemiyorum açıkçası. PlayStation Plus üyelikleri aklıma geldi ve Deluxe'de erken erişim gibi özellikler var ve ben bunları pek istemiyorum. Deluxe'deki erken erişim hariç katalog aynı mıdır yani Spider-Man Miles Morales, Red Dead Redemption 2 God of War Detroit gibi oyunlar var mıdır? Ayrıca Spider-Man 2'nin PlayStation Plus kataloguna girme şansı var mıdır? Çünkü onun içinde para biriktirmeye başlayacağım.

Söylemeye çalıştığım Deluxe'deki erken erişim oyunları dışındaki tüm oyunlar ekstra var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 3 hafta gibi bir süre sonra PlayStation 5 Slim Digital version alacağım ve oyunlara para verip almak istemiyorum açıkçası. PlayStation Plus üyelikleri aklıma geldi ve Deluxe'de erken erişim gibi özellikler var ve ben bunları pek istemiyorum. Deluxe'deki erken erişim hariç katalog aynı mıdır yani Spider-Man Miles Morales, Red Dead Redemption 2 God of War Detroit gibi oyunlar var mıdır? Ayrıca Spider-Man 2'nin PlayStation Plus kataloguna girme şansı var mıdır? Çünkü onun içinde para biriktirmeye başlayacağım.

Söylemeye çalıştığım Deluxe'deki erken erişim oyunları dışındaki tüm oyunlar ekstra var mı?
Klasikler kataloğu ve oyun deneme sürümü dışında bir fark yok. Bu özellikleri istemiyorsanız PS Plus Extra alın sizin için daha iyi olur. Ayrıca Spider-Man 2 için para biriktirmeye başlayın kataloğa 3 yıl sonra girer. RDR2 PS Plus'ta yok bilginiz olsun zaten PS Store'da indirimli hali 155 TL'di RDR2.

Extra'da sadece bu oyunlar var. Yani Detroit, God of War ve Spider-Man Miles Morales gibi oyunlar Extra paketinde mevcut. Dediğim gibi extra paketinde klasikler kataloğu ve oyun deneme sürüm yok.

Geri
Yukarı