PlayStation Plus eski fiyat ve yeni fiyat

Ocakta asgari ücret zamlandımı emin ol 2740TL abonelik normal gelir hele 1-2 sene zam yemesin ucuz deriz ama şu an cidden pahalı geldi gözüme

Asgari ücret artınca da yine aynı fiyata denk gelir. Çünkü asgari ücret artınca kiran artıyor, almak istediğin şeylerin ücretleri artıyor her şeyin ücreti artıyor.

Ocakta asgari ücret zamlandımı emin ol 2740TL abonelik normal gelir hele 1-2 sene zam yemesin ucuz deriz ama şu an cidden pahalı geldi gözüme Sony deli gibi oyun eklerde hakkını verirse diyecek bir şey yok ama sanmıyorum.

Gözünüzle alakası yok pahalı zaten. :D

Bence Game Pass'e zam gelebilir bilemiyorum yurt dışında ve Türkiye'de çok ucuza satılıyor çünkü.

Hocam sizde Game Pass'e zam gelsinde bize giren size de girsin diyorsun. :D (!)

:) ne alakası var hocam yurt dışında ve Türkiye'de harbiden çok ucuz zaten Sony'de zam yaptı Game Pass'e zam gelebilir yakın zamanda.

Umarım gelmez ben geliceğini sanmiyorum ama bu PS Plus zammı üzücü oldu bu zammı gören her şirket yapıştırır zammı.

Çalışan için evet ama öğrenciysen ne bileyim daha az koyar mesela 2020'de Plus almak zordu bana göre düne kadar çerez parasıydı:(

O zamanlarda daha beter değildik çünkü. O zamanki ekonomimiz şu an olsa fiyatlara yine pahalı derdik.

:) ne alakası var hocam yurt dışında ve Türkiye'de harbiden çok ucuz zaten Sony'de zam yaptı Game Pass'e zam gelebilir yakın zamanda.

Microsoft, Xbox çok zamcı bir şirket değil Sony'e göre. Bu yüzden bu yıl zam geleceğini düşünmüyorum ama seneye veya ondan sonraki seneye gelebilir.

Microsoft, Xbox çok zamcı bir şirket değil Sony'e göre. Bu yüzden bu yıl zam geleceğini düşünmüyorum ama seneye veya ondan sonraki seneye gelebilir.

Bende böyle düşünüyorum bu yıl zam gelmesi zor daha yeni geldi zaten Türkiye'ye zam geldiği zaman globalede geliyor hem Game Pass'te hem PS Plus zammında böyle oldu globalde bir zam daha yaparlarsa linç yerler.

Geri
Yukarı