PlayStation Plus Extra ne zaman Türkiye'de çıkacak?

Ben 3 aylık Extra alacağım. Bence kütüphanenin durumunu görmeden yıllık almaya gerek yok. Kütüphane genişlemezse Spiderman, Uncharted 4, NBA 2K22 ve Hollow Knight var sadece oynayacağım.

Ben 3 aylık Extra alacağım. Bence kütüphanenin durumunu görmeden yıllık almaya gerek yok. Kütüphane genişlemezse Spider-Man, Uncharted 4, NBA 2K22 ve Hollow Knight var sadece oynayacağım.

PS oyuncularının kült çoğu oyunu oynadığını varsayarsak oyun kütüphanesi vasat kalabilir. Keşke PC için PS Store tarzı bir şey yapsalar kendi Client'leri olsaydı. Sonuçta çoğu oyunu getireceklerini söylediler. Hem PS Plus satarlardı hem de oyunlarını PC oyuncularına da satışa sunarlardı.

PC oyuncusu olarak Game Pass kullanıyorum ama PS Plus da almayı isterdim. PS4 falan almaya kalksam mı diye düşünüyorum ama değmez.

Ben 22 Haziran olarak biliyordum ama bir kaynak 23 Haziran demiş. Bugün ben geldiğini görmedim. PlayStation Plus Extra hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi?

psplus.jpg

Kendi sitesinde bu şekilde yazıyor.

Herhalde gün içinde aktif olacak gibi gözüküyor.
Plus Deluxe versiyonuna; The Last of Us Part 1 (Remake) çıkınca eklenir mi sizce?

Geri
Yukarı