PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu
PlayStation Plus Eylül 2019

PlayStation Plus Eylül 2019 ücretsiz oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders III olacak. PlayStation tarafından Eylül ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları açıklandı. PlayStation her ay olduğu gibi PS Plus abonelerini yine ücretsiz oyunlar ile buluşturuyor. PlayStation Plus Eylül 2019 oyunları beğeniyle karşılanacak diye tahmin ediyoruz. Bu ay ücretsiz olarak dağıtılacak olan oyunlar Batman: Arkham Knight […]

Devamı: PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Batman'in sadece ilk oyununu oynamıştım yıllar önce. Sizce diğer oyunları da oynadıktan sonra mı bunu oynayayım? Aynı sorum Darksiders serisi için de geçerli. Bir hikaye bütünlüğü varsa en baştan oynamak isterim.

Darksider oyunlarını pek oynamışlığım yoktur ancak incelemeler ile önceki oyunların konusunu okumak yeterlidir diye düşünüyorum.

Batman Arkham Knight oyununun kendine has bir hikayesi var. Serinin diğer oyunlarını oynamadan da oynanabilir.

Valla. Ben zaten PS+ parasını Temmuz'da çıkarmıştım. O yüzden artık verdikleri pek umrumda değil yani :D
Borderlands Handsome Collection

Detroit Become Human (Heavy Rain)

Sniper Elite 4 (Yapay zekası kötü olduğu için çok oynamasamda kötü oyun değil.

Bence çok iyi oldu özellikle Pes 2019 yerine Detroit Become Human gelmesi.

Borderlands Handsome Collection

Detroit Become Human (Heavy Rain)

Sniper Elite 4 (Yapay zekası kötü olduğu için çok oynamasamda kötü oyun değil.

Bence çok iyi oldu özellikle Pes 2019 yerine Detroit Become Human gelmesi.
Bu yıl suyunu çıkartıp tüm kupaları alana kadar oynadığım PS+ oyunları:
Hitman
Detroit
Heavy Rain
Sniper Elite 4 (yapay zeka leş gibi olsa da oyundaki gizlilik atmosferini çok sevdim)
What Remains of Edith Finch.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı