PlayStation Plus'da PS Plus koleksiyonu yok

AdnanG

Decapat
Daha fazla  
PS4'e PS Plus essential aldım God of War vesaire var diye PS Plus koleksiyonunda ama God of War'a giriyorum mağazadan çıkmıyor öyle bir şey her yere baktım PS Plus koleksiyonu yok. Alırken var yazmışlar ama yok ne yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS Plus koleksiyonu sadece PS5'e özel. Aynı zamanda bu sene artık kullanılamayacak bir sistem. PS4'de de bulunan oyun kataloğuna erişmek için en az Extra üyeliği almalısın. PS Plus Extra'da bulunan ve PS4'de de erişebileceğin oyun kataloğu ise aşağıda:

Attığım linke tıklayıp

A’DAN Z’YE TÜM KATALOG OYUNLARI​

başlığına gelin. Orada görürsünüz.

PS Plus koleksiyonu sadece PS5'e özel. Aynı zamanda bu sene artık kullanılamayacak bir sistem. PS4'te de bulunan oyun kataloğuna erişmek için en az extra üyeliği almalısın. PS Plus Extra'da bulunan ve PS4'te de erişebileceğin oyun kataloğu ise aşağıda:

Attığım linke tıklayıp.

a'dan Z'ye tüm katalog oyunları​

Başlığına gelin. Orada görürsünüz.

Alırken öyle yazmıyor Allah'ın cezası Sony.

Alırken öyle yazmıyor Allah'ın cezası Sony.
Hocam dikkatli bakarsanız
  • PlayStation Plus Koleksiyonu*

• Oyun Yardımı*
şu ikisinin yanında yıldız işareti var.

Aşağıya ise şöyle yazmışlar.
*PlayStation 5’e özel özellikler
Yani aslında söylemişler ama biraz dikkatli bakan görür. Az daha para verip Extra'ya yükseltebilirsiniz tabii öyle bir şey varsa. Böylece oyun kataloğuna erişirsiniz. Zaten oyun kataloğu çok daha büyük.

Hocam dikkatli bakarsanız.
  • PlayStation Plus koleksiyonu*

• Oyun yardımı*
Şu ikisinin yanında yıldız işareti var.

Aşağıya ise şöyle yazmışlar.
*Playstation 5'e özel özellikler.
Yani aslında söylemişler ama biraz dikkatli bakan görür. Az daha para verip Extra'ya yükseltebilirsiniz tabii öyle bir şey varsa. Böylece oyun kataloğuna erişirsiniz. Zaten oyun kataloğu çok daha büyük.

Dostum iyi misin sen anlamıyor musun hala Sony'i savun sen PS4 açtı PS Plus'a girdim orada karşılaştırda PS Plus koleksıyonu yazıyor essentialin altında ama PS4 veya PS5 yazmıyor saçma sapan iş.

Dostum iyi misin sen anlamıyor musun hala Sony'i savun sen PS4 açtı PS Plus'a girdim orada karşılaştırda PS Plus koleksıyonu yazıyor essentialin altında ama PS4 veya PS5 yazmıyor saçma sapan iş.
Hocam adamlar bunu çıkarırken söyledi zaten ps4'de sevilen oyunlar ps5 kullanıcılarına sundu.

Kardeşim 2020 senesinden beri PS5'e özel koleksiyon o ve öyle de kalacak mayıs'tan sonra da öyle bir koleksiyon olmayacak. Alırken azıcık oku bir dahakine millete de atar gider yapman hoş değil.

Kardeşim 2020 senesinden beri PS5'e özel koleksiyon o ve öyle de kalacak mayıs'tan sonra da öyle bir koleksiyon olmayacak. Alırken azıcık oku bir dahakine millete de atar gider yapman hoş değil.

Ya arkadaşım yazmıyor öyle bir şey satın alma sayfasında iyi misin sen bu kadar da fan boy olmayın Sony'nin.

Ya arkadaşım yazmıyor öyle bir şey satın alma sayfasında iyi misin sen bu kadar da fan boy olmayın Sony'nin.
Bu kafayla devam et. Adamlar ps plus koleksiyonunu çıkartırken söylediler. Zaten amaçları ps4'ün sevilen oyunlarını ps5 sahiplerine sunmak. Araştırmadan konuşuyorsunuz. Sonra biz fan boy oluyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı