PlayStation Steam sayfasını resmi olarak açtı

İnşallah. Ben çok oynamak istiyorum şu an. Evde kimse yokken bir hafta PlayStation kiralayasım var sırf GoW için.
Eğer ilk iki oyunu oynamadıysanız PCSX2 ile oynayabilirsiniz, sisteminiz iyi ise GoW 3'ü RPCS3 ile, chains of olympus ve ghos of spartay'ı ise PPSSPP ile.

Eğer ilk iki oyunu oynamadıysanız PCSX2 ile oynayabilirsiniz, sisteminiz iyi ise GoW 3'ü RPCS3 ile diğer oyunlar olan chains of olympus ve ghos of spartay'ı ise PPSSPP ile.
Çok eski gelir diye biraz temkinliyim hocam çünkü bazı oyunlardan eski olmaları sebebiyle çok çabuk soğuyabiliyorum. Ama aklımda var oynamak. Bir de elimde gamepad yok şu an zor olur mu oynaması?

Çok eski gelir diye biraz temkinliyim hocam çünkü bazı oyunlardan eski olmaları sebebiyle çok çabuk soğuyabiliyorum. Ama aklımda var oynamak. Bir de elimde gamepad yok şu an zor olur mu oynaması?
Emülatörden sisteminizin gücüne göre kaliteyi arttırabilirsiniz, gamepad olmadan pek rahat oynanmaz ve açıkçası eğlenceli olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle uncharted serisini bekliyoruz. Ghost of tsushima, last of us. Gelsin bunlar bayram edelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…