Playstation Store Oyunu Silme Rezilliği

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Playstation aldığım gün bana göre olmazsa olmaz olan Battlefield 4'ü de almıştım Store üzerinden. Her şey iyi hoş. Hatta eski nesildeki hesabımı aktarıp devam ediyordum. Birden bire oyun kilitlendi ve tekrar satın almamı istedi. Müşteri Hizmetleri ise bana ''Oyunun son kullanma tarihi sona ermiştir'' gibi komik bir cevap verdi. Ne yapacağım bilmiyorum. Hatta cüzdan geçmişimden bile silinmiş. Artık Store'den oyun almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense Sony gibi bir firma, ps store konusunda müşterilerine birçok zorluk çıkarıyor ve sorunların çözümü Sonu Türkiye tarafından çözülmüyor. Buna bir dur demenin yolu da maalesef yok sanırım

Nedense Sony gibi bir firma, ps store konusunda müşterilerine birçok zorluk çıkarıyor ve sorunların çözümü Sonu Türkiye tarafından çözülmüyor. Buna bir dur demenin yolu da maalesef yok sanırım
Az önce konuştum. Benden bazı bilgiler aldı ve İngiltere'ye bildirdiğini söyledi. Bana İngiltere'den dönüş yapılacak bir BF4 için. :D Oradaki Kadın'da ilginç karşıladı bu durumu. Birde onlar beni arayınca '' o biçim'' bir fatura gelmez demi bana?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı