PlayStation Store'da para iadesi

ragnar6

Femtopat
EA Play aboneliğim varmış hesabımda da para olduğunu unuttum bugün 250TL çekilmiş. Ben kullanmak istemiyorum EA Play. Paramı geri alabilir miyim? İade talebi için mail yolladım ama doğru mu yaptım bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Paramı kartıma iade ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Play aboneliğim varmış hesabımda da para olduğunu unuttum bugün 250TL çekilmiş. Ben kullanmak istemiyorum EA Play. Paramı geri alabilir miyim? İade talebi için mail yolladım ama doğru mu yaptım bilmiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Paramı kartıma iade ederler mi?

İade talebi oluşturduysanız bir sorun yoktur çekilen tutar geri hesabınıza aktarılacaktır.

Kullanmayacaksanız tabii ki doğru yaptınız. Aynı gün içinde iade talebi gönderdiğiniz için kabul olur büyük ihtimalle başka yapmanız gereken bir şey yok.
Fakat gelen mailde aşağıda Bir abonelik hizmetine ilişkin iptal hakkı, yalnızca hizmet ilk kez satın alındığında doğar. Daha sonraki düzenli ödemelerde bu tür bir iptal hakkı doğmaz. Yazıyor. Dikkat etmesem göremeyeceğim. Bunu gördüğümde şok oldum. İlk kez satın almadığım için paramı iade etmeyecekler mi şimdi?

Fakat gelen mailde aşağıda bir abonelik hizmetine ilişkin iptal hakkı, yalnızca hizmet ilk kez satın alındığında doğar. Daha sonraki düzenli ödemelerde bu tür bir iptal hakkı doğmaz. Yazıyor. Dikkat etmesem göremeyeceğim. Bunu gördüğümde şok oldum. İlk kez satın almadığım için paramı iade etmeyecekler mi şimdi?

Geriye tek bir çözüm kalıyor bankanızı arayın ve şahısınız dışı bir harcama olduğunu belirtin belki işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı