PlayStation VGA monitöre bağlamak

ramazany66

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar VGA girişli monitörümde bilgisayarım takılı fakat PlayStation 3'ümü nasil bu ekrana dönüştürücü ile bağlarım? Fakat sürekli onu sök onu tak olur. İnternette VGA to 2 VGA kablolar var. Bunlar nasıldır? Bir de sürekli durmayacak, misafir geldiğinde televizyondan söküp 1 hafta civarı monitöre takarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201024-133614_Chrome.jpg
    Screenshot_20201024-133614_Chrome.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar VGA girişli monitörümde bilgisayarım takılı fakat PlayStation 3'ümü nasil bu ekrana dönüştürücü ile bağlarım? Fakat sürekli onu sök onu tak olur. İnternette VGA to 2 VGA kablolar var. Bunlar nasıldır? Bir de sürekli durmayacak, misafir geldiğinde televizyondan söküp 1 hafta civarı monitöre takarım. Yardımcı olursanız sevinirim.

İş görür bence VGA to HDMI dönüştürüclerden kullanmıştım bir sorun yaşamamıştım fakat aldığınız ürünün çözünürlüğünün doğru olduğuna dikkat edin.

Almanız gereken ürün HDMI to VGA'dır.
PS3 HDMI çıkışa sahip, monitörünüz VGA girişine sahip.
HDMI çıkışına kablonun ucunu takacaksınız. VGA kablosunun bir ucunu cihaza bir ucunu monitöre takacaksınız. Ürün üzerinde bulunan ses çıkışına da AUX kablosu bağlanacak, AUX'un diğer ucu da monitöre bağlanacak. VGA kablolar ses iletmedikleri için AUX ile ekstra ses alınır.

Almanız gereken ürün HDMI to VGA'dır.
PS3 HDMI çıkışa sahip, monitörünüz VGA girişine sahip.
HDMI çıkışına kablonun ucunu takacaksınız. VGA kablosunun bir ucunu cihaza bir ucunu monitöre takacaksınız. Ürün üzerinde bulunan ses çıkışına da AUX kablosu bağlanacak, AUX'un diğer ucu da monitöre bağlanacak. VGA kablolar ses iletmedikleri için AUX ile ekstra ses alınır.
Teşekkür ederim böyle yapacağım.

Alcağınız HDMI to VGA adaptöründe ses girişi olsun.
Tabi ki YouTube dan izledim. S link baya pahalı 70-100 tl arası biraz daha eklesem 2. El güzel bir monitör alirim 300 400 e kendi monitörümü satıp.
Tabi ki YouTube dan izledim. S link baya pahalı 70-100 tl arası biraz daha eklesem 2. El güzel bir monitör alirim 300 400 e kendi monitörümü satıp.
Bu arada biraz değişik yazmışım. Kendi monitörümü 300 400 e satamam. 300 400 e alirim anlamında yazdım. Yoksa vga girişli monitör 2. Elde 300 400 etmez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı