PlayStation vs Xbox One

Ps1'den beri Ps kullanıcısıyım ve çıktığı gün alırdım. Bir tek Ps5 alamadım. Malum nedenler vs.
Ama şu zamanda sana Xbox ve gamepass öneririm. Uzun vadede daha mantıklı.

Kıyaslarsak Ps+ yeni versiyon da alınabilir. Ama fiyatta yine bir fark var aralarında.
İndie oyunlar da seviyorsan sana gamepass daha iyi olacaktır. Ama ben AAA oyundan başka oynamam dersen Ps+ da alternatif olur. Kararı yine sen vereceksin. Gamepass oyunlarında ve Ps+ oyunlarından en fazla hangileri ilgini çekiyorsa ona yönel.

Merhaba. Yaz geldigi icin bir oyun konsolu almayi dusunuyorum, sizce hangisini almalıyım?

Ne tür oyun seviyorsunuz bilmiyorum ama genelde Xbox tercih ederim çünkü PC oyunlarını seviyorsan örnek: Call of Duty, Portal 2 vb Xbox alınabilir. Ama PlayStation tarafına bakılırsa korku oyunları aksiyon macera vb çokca oyun bulunmakta ayrıca playstationnada Xbox gibi onada Game Pass gelecek Benim önerim Xbox der susarım. PC oyunları seviyorsanız Xbox şiddetle öneririm.

Xbox kolu hiç rahat değil kafa karıştırıcı bi parmak yukarıda öbürü aşağıda.
Uzun vakitler geçirileceği için parmağın düz ve rahat durması gerekiyor. O konumda olması mantıklı.

PS Haziran'da bambaşka sistemle geliyor Game Pass tarzı bir şey kesinlikle PS.

O zaman kesinlikle PS zaten kucuklugumden beri PlayStation oynarim.
Ne tür oyun seviyorsunuz bilmiyorum ama genelde Xbox tercih ederim çünkü PC oyunlarını seviyorsan örnek: Call of Duty, Portal 2 vb Xbox alınabilir. Ama PlayStation tarafına bakılırsa korku oyunları aksiyon macera vb çokca oyun bulunmakta ayrıca playstationnada Xbox gibi ona da Game Pass gelecek benim önerim Xbox der susarım. PC oyunları seviyorsanız Xbox şiddetle öneririm.

PC oynamam maksimum oynadığım PC oyunu MC.

Yeni konular

Geri
Yukarı