Oyun Playstation'da RDR 2, 155 TL!

Korsan oynayacak isem para ödemenin gereği yok ama. Hak, hukuk diyorlar da ortada bir ürün olmadığından benim korsan oynamam kimseye dokunmuyor. Kimseden bir şey götürmüyor.

Korsan oynamaktan kastımız oyunun diskini mağazadan çalmak olsa kötü bir şey olurdu ama.

Her mesajınıza cevap mı bekliyorsunuz? Bu kadar kasmaya gerek yok, cidden. Haklı çıktım kafasına girebilirsiniz kısaca. Mutlu edin kendinizi.

Korsan oynamak iyi bir şey değil, savunmuyorum fakat sonuçta dükkanlara adamlar "bakın bu bizim oyunumuz size bedava veriyoruz, alın bunu satın" demiyorlar alan dükkanlarda ayrı fiyatla alıp sabit fiyattan satmıyorlar mı?

Korsan oynamak iyi bir şey değil, savunmuyorum fakat sonuçta dükkanlara adamlar "bakın bu bizim oyunumuz size bedava veriyoruz, alın bunu satın" demiyorlar alan dükkanlarda ayrı fiyatla alıp sabit fiyattan satmıyorlar mı?

Öyle olmuyor. Key satan yerler için bu dediğiniz geçerli. Fakat Steam, PS Store veya Epic Games gibi yerler her bir dijital satışı yapmak için firmaya para ödemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı