PlayStation'dan Xbox'a geçmek mantıklı mı?

Essential da Ubisoft oyunlari yok en iyi paket TR icin extra olan Ubisoft aboneligide geliyor çünkü. Ve ayrica aldiginiz PC degil isinmasi normal X de s de hatta PS 5'te isiniyor. PS 5 series SX'e göre 7,8 derece daha cok isiniyor SS de SX'e göre 10,15 derece daha fazla isiniyor. (şu an cikan en güçlü konsol SX oldugu icin SX'ten ornek veriyorum) eliniz ile baktiginizda 3 konsol arasinda fark hissedemezsiniz anca bir ısıölçer ile olcmeniz lazim.
Isı ölçere gerek yok elle bile hissediliyor fark Series S yanarken PS5 buz gibi

Series S ısınıyor evet ama çok sessiz çalışıyor ve ısınması bir problem değil PS5 Series S'e kıyasla daha çok ses çıkartıyor diye biliyorum.

PS5 sahibiyim ve 6-7 Saat Sonra Ses Geliyor Oda Çok Az Ve Isısıda Normal Oluyor

Series S ısınıyor evet ama ısınması bir problem değil Series S fan sesisini duyman imkansıza yakın kulağımı konsola götürüp öyle duyabiliyorum sadece her alet ısınır ısınması problem değil.

Ses değil soğukluğu önemli

Isı ölçere gerek yok elle bile hissediliyor fark Series S yanarken PS5 buz gibi.

Hocam PS 5'te kapak oldugu icin olabilir mi kapagi çıkarıp bir daha bakmanizi tavsiye ederim eger isiyi hissetmek istiyorsaniz. Konsolun onuncen cikiyor bildigim kadariyla hava.

Nee hocam PS5 o kadar sessiz çalışıyor ki anlatamam ama Series S'den daha sessiz çalışıyordur bence.

Series S daha sessiz ama yanıyor PS5 buz gibi Xbox'tan çok az daha fazla ses çıkarıyor

Geri
Yukarı