Playstore.com güvenilir mi?

Aman güvenilir diyenlere kanmayasınız, dün warner bros indirimlerinden Injustice Legendary edition aldım steam kodunu girdikten sonra Standart edition olduğunu öğrendik. Allah'tan oyunu verdiler diye şükrettiren firma, yazıklar olsun. Müşteri hizmetleri bile yok, muhatap bulamıyorsun. Sakın bulaşma. 10-15 fazla ver steamden, epic'ten al sonra üzülme. Resmen ülkenin neden bu halde olduğuna gösterge olan Türk Telekom oluşumu.

Aman güvenilir diyenlere kanmayasınız, dün warner bros indirimlerinden Injustice Legendary edition aldım steam kodunu girdikten sonra Standart edition olduğunu öğrendik. Allah'tan oyunu verdiler diye şükrettiren firma, yazıklar olsun. Müşteri hizmetleri bile yok, muhatap bulamıyorsun. Sakın bulaşma. 10-15 fazla ver steamden, epic'ten al sonra üzülme. Resmen ülkenin neden bu halde olduğuna gösterge olan Türk Telekom oluşumu.
Bu da kanıtı arkadaşlar, aman diyorum, paranızla rezil olmayınız.

Dosya Ekleri

• playstore injustice 4.JPG
    playstore injustice 4.JPG
    133,9 KB · Görüntüleme: 401
Güvenilir. Kendilerinden birkaç kez alışveriş yapmıştım. Çok büyük indirimler oluyor bazen. Need for Speed Payback 190 civarından 9 liraya düşmüştü.

Bu da kanıtı arkadaşlar, aman diyorum, paranızla rezil olmayınız.
Edit: Arkadaşlar bazı arkadaşlar DLC'ler normal oyunu yüklediğinde gleiyor demiş, yeni indirmeye koydum o yüzden deneyemedim ama bilgi verenler sağ olsun alt kısımdaki ibareyi gördüm. "Yeni alınan DLC eklendi ve oyunla birlikte yüklenecek." Sanırım sorun olmayacak. Konuyla ilgili tüm yükleme bitince tekrar bilgi vereceğim. Kusura bakmayın, internette çok şikayet okuyunca aceleci davranmışım sanırım, benim dangozluğum.
DLC'lere bakar mısın? DLC'ler varsa problem yok demektir. Resimden gördüğüm kadarıyla DLC'lere sahipsin.

Legendary Edition ile ana sürüm arasında DLC farkı var. DLC'ler oyundaysa dolandırılmadın demektir.
Haklısın sanırım, indirmeye koydum indirme bittiğinde bilgi vereceğim. Hiç bakmamışım oraya, steam üüzerinde dlc paketler ayrı şekilde geliyormuş demek ki. . . Kusura bakmayın, aydınlatma için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı