Playstore Grand Theft Auto IV: Complete Edition Sorunlarım

Raydric

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Merhabalar, 2 gün önce Playstore'dan Grand Thef Auto IV: Complete Edition satın aldım. İndirdim tüm dosyaları daha sonra sadece Grand Thef Auto IV'ü forumda bulunan kurulum rehberi ile kurdum. Daha sonra Liberty City'i de kurdum. Ancak şöyle bir sorunum var ben bu rehbere göre herşeyi yapmama rağmen oyuna girmeden önce benden serial istedi seriali girdim. Ama bu girdiğim serial normal oyun içindi yani ek paket için değil. Her neyse oyuna giriyorum burda sıkıntı yok. Ancak bana Playstore Liberty City için de bir serial verdi ancak Liberty City girdim güncelledim herşeyi yaptım. Oyuna da giriyorum hiç bir sorun yok ama benden Liberty City için hiç bir serial istemedi. Anlamış değilim madem serial istemiycekti ek paket için neden serial verildi?

Ayrıca ben oyun simgesine tıkladığımda benim önüme bu ekran gelmiyor. Verilen hatadan bahsetmiyorum arkadaki ekrandan bahsediyorum play yazılı bölüm.

KlDNdJ.jpg

Ben oyunun simgesine çift tıkladığımda önüme gelen ekran bu,

ekD8bD.jpg

Liberty City oyun simgesine tıkladığımda da aynı bu ekran geliyor. Son olarak ben bundan önce Steam'den L.A Noire satın aldım.
Rockstar Games Social Club'ta L.A Noire satın aldığım içinoyunun köşesinde "Enter" yazısı çıkmış. Ancak Grand Theft Auto IV:
Complete Edition ama aldığım paketlerde "Enter" yazısı yok. Anlamadım neden böyle sorunlar çıktı. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

eomNjb.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET'in Allah belasını versin, benim sorunum oyun EFLC GTA IV olarak 2 parça halinde indi Complete edition değil yani, bende EFLC için key istedi ancak RGSC hesabımda IV görünüyor EFLC görünmüyor.

İki lisans anahtarı geliyor biri normal GTA IV diğeri Gay Tony'nin olduğu paket.
Sen sade GTA IV'yi etkinleştirmişsin, play tuşuna basınca bende de o ekra geliyor düz GTA IV oyununu seçip devam ediyorum.

Yapman gereken diğer GTA IV Liberty City kurup etkinleştirmek.

İki lisans anahtarı geliyor biri normal GTA IV diğeri Gay Tony'nin olduğu paket.
Sen sade GTA IV'yi etkinleştirmişsin, play tuşuna basınca bende de o ekra geliyor düz GTA IV oyununu seçip devam ediyorum.

Yapman gereken diğer GTA IV Liberty City kurup etkinleştirmek.

Konuda açıkça anlattım. GTA IV Liberty City kurdum ama lisans anahtarı sormadı. Ayrıca Rockstar Games Social Club'ta GTA IV etkinleştirmiş gözükmüyorum.

Games for Windows'u kurmuşşundur, girmeden önce açık kalmalı o.
İletişime geç diyeceğim ama üç gündür benim maile cevap gelmedi.

Games for Windows'u kurmuşşundur, girmeden önce açık kalmalı o.
İletişime geç diyeceğim ama üç gündür benim maile cevap gelmedi.

Açık oluyor zaten. İletişime geçelim olur. Ancak şu maile cevap gelmemesi olayını anlamadım.

- - - Güncellendi - - -

Liberty City lisans sorununu hallettim. Artık tek sorunum oyunların Rockstar Games Social Club'ta gözükmüyor olması.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı