Playstore Gta 5 İndirme Linki

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar aranızda playstoreden oyunu satın alan varsa bana ya da benle aynı sorunu yaşayan arkadaşlara faydalı olması açısından indirme linkini verebilirler mi ? İdm ile indirmek istiyorum oyunu. Rockstar ile indirmeye çalıştığım zaman launcheri kapattığımda indirme çok geriden başlıyor. Kafayı yemek üzereyim.

Kardeşim playstore a giriş yap oyunu aldığın hesap üzerinden. Sonra hesap adının yazdığı yere mouse ile gel ürünlerime tıkla GTA V ' in sağ tarafında ürün bilgilerim'e tıkla ordan download manager ile indirin var sağ tarafta onu indir. Aç ve GTA V ' i otomatik tanıyacaktır ardından sol üstte Start var yeşil bir simgeyle ona tıkla indirmeye başlayacaktır. Eğer indirmeye başlamassa dbs ayarlarını otomatiğe al.

Ben oyunu playstore üzerinden satın almadım. Playstoreden alan varsa oyunu bana orda bulunan indirme linkini verebilirlerse daha rahat ve daha kısa bir zamanda indirebilirim. Şuan rockstar' ın kendi şeyinden indirmeye çalışıyorum ve indirme geri sarıyor ve aşırı derecede yavaş indiriyor. Umarım açıklayıcı bir şekilde söyleyebilmişimdir.

Malesef inmiyor. Rockstar' ın sunuculara kaldık desenize. Neyse yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Ayrıca playstore 54 gb indirtiyor şuanda ben indirdim tekrar rockstardan indirmeye devam ediyorum şöyle resimle gösteriym:
Adsız.png

Bu oyunun toplam boyutu neden değişip duruyor ? Az önce 60.04 GB iken şimdi 59.66 GB. Sizde de 61.69 GB gösteriyor. Bu nasıl iş anlamadım gitti valla.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı