Playstore gta4 eflc kurulmuyor

İsİM

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Az önce baktım. Bununla ilgili konulara fakat benim sorunum ile aynı değil. Sorunum data2.cab dosyası çıkartılmıyor ve sonra bu hatayı veriyor playstore un kendi dowloaderi yavaş yüklediği için ordan indirmedim. Tek tek Idm den indirdim gayet rahat bir şekilde exe yi yönetici olarak başlattım data2 dosyasına gelince bu hatayı verdi.

Bende her türlü yolu denedim. 3 defa yeniden indirdim, olmadı. Ne yapmalıyım? Dosyalar bozuk playstore destek platformu bile yapmamış. Ne yapacağım? Ben deli oldum ttnet'li değilim ki müşteri hizmetleri ile görüşebileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim 444 0 375 müşteri hizmetleri numarası yazıyor. Aradım ttnet fatura bilgisi istiyor robotik kadın. Ne yapacağim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun şuan için çözülmüştür arkadaşın söyledeiklerini deneyeceğim yorumlarınız için teşekkür ederim.

Açtığım konularda bazı yazım hataları yapmış olabilirim bu yüzden forum halkından ve adminlerden özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı