Hesabım çalındı

ozelus

Femtopat
Daha fazla  
Benim yaklaşık 2 yıl önce Minecraft oynarken hile kontrolüne çağırdılar ve bana bir uygulama yüklettiler bilgisayarda hile bulamadılar ve aynı zamanda Minecraft loglarıma baktılar hile yoktu. Normal bir şekilde devam ettim fakat sonraki sabah uyandığımda ev adredim Google şifrem gibi bilgileri bana Discord'dan yazmışlardı. Ben de direkt şifrelerimi değiştirdim ben tekrar Minecraft oynamak istiyorum eğer Minecraft hesabıma girersem veya loka sunucusuna girersem yine bunlar yaşanabilir mi veya IP adresimden ev adresimi bulabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin ev adresini bulup ne yapsınlar hocam kebap mı söyleyecekler? Elin minecraftında çocukları kandırıp hesaplarını çalan diğer çocukları gözünüzde çok büyütüyorsunuz. USB ile bilgisayarınıza format atın sonra mail adresleriniz dahip bütün üyeliklerinizin şifrelerini değişin ve authenticator gibi uygulamalar ile ek güvenlik önlemi alın. Bir daha da yüz yüze tanışmadığınız kimsenin yolladığı dosyaları indirmeyin.

Bunlar yaşandıktan sonra format attınız mı bilgisayarınıza? IP adresleri üzerinden tam adres tespiti yapmaları zor. Sadece yetkili kurumlar internet sağlayıcısına ulaşarak bilgilerinizi talep edebilir.

Benim yaklaşık 2 yıl önce Minecraft oynarken hile kontrolüne çağırdılar ve bana bir uygulama yüklettiler bilgisayarda hile bulamadılar ve aynı zamanda Minecraft loglarıma baktılar hile yoktu. Normal bir şekilde devam ettim fakat sonraki sabah uyandığımda ev adredim Google şifrem gibi bilgileri bana Discord'dan yazmışlardı. Ben de direkt şifrelerimi değiştirdim ben tekrar Minecraft oynamak istiyorum eğer Minecraft hesabıma girersem veya loka sunucusuna girersem yine bunlar yaşanabilir mi veya IP adresimden ev adresimi bulabilirler mi?
Singleplayer'dan devam et, daha güvenilir.

Senin ev adresini bulup ne yapsınlar hocam kebap mı söyleyecekler? Elin minecraftında çocukları kandırıp hesaplarını çalan diğer çocukları gözünüzde çok büyütüyorsunuz. USB ile bilgisayarınıza format atın sonra mail adresleriniz dahip bütün üyeliklerinizin şifrelerini değişin ve authenticator gibi uygulamalar ile ek güvenlik önlemi alın. Bir daha da yüz yüze tanışmadığınız kimsenin yolladığı dosyalarıbilgisayarı o olay olduktan sonra kenara kaldırdım.

Senin ev adresini bulup ne yapsınlar hocam kebap mı söyleyecekler? Elin minecraftında çocukları kandırıp hesaplarını çalan diğer çocukları gözünüzde çok büyütüyorsunuz. USB ile bilgisayarınıza format atın sonra mail adresleriniz dahip bütün üyeliklerinizin şifrelerini değişin ve authenticator gibi uygulamalar ile ek güvenlik önlemi alın. Bir daha da yüz yüze tanışmadığınız kimsenin yolladığı dosyaları indirmeyin.

O olay olduktan sonra bilgisayarı falan söktüm oynamayı bıraktım o bilgisayardan şu an farklı bir bilgisayar topladim yine de bir şey olma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı