Playstore güvenli mi?

Arkadaşlar ben Dishonored Definitive Edition satın almayı planlıyorum lakin şu an alamıyorum, indirimler ne zaman bitiyor Playstore'de? Kendim bulamadım.

Yapım şirketini seçin zaten orada ne kadar kaldığı yazar çoğu bu akşam bittiği için 5-6 saat süresi vardır.

Aynı soruyu soran kaçıncı kişisin önce cevapları okuyup sonra soru sorsan keşke.
Sana küfür ederdim ama içimde kalsın. Zira bu oyun üzerine konuşuluyor konuda ve benden önce 1 kişi sormuş cevap alamamış. Saçma salak triplere girmeye başladı herkes bu ara. Kime tıraş çekiyorsunuz? Recep Baltaş falan plaket mi verecek size? Uzaklaş benden Allah’ını seversen.

1606927342594.png
1606927350859.png

Sana küfür ederdim ama içimde kalsın. Zira bu oyun üzerine konuşuluyor konuda ve benden önce 1 kişi sormuş cevap alamamış. Saçma salak triplere girmeye başladı herkes bu ara. Kime tıraş çekiyorsunuz? Recep Baltaş falan plaket mi verecek size? Uzaklaş benden Allah’ını seversen.

@ItsAllGoodman @Aorewia tartışmaya gerek yok. Yanlış anlaşılmış bir soru. Arkadaşın asıl sormak istediği şey Steam üzerinden hediye olarak gelip gelmeyeceği yani Witcher 3 aldım nasıl gelecek. Ne gerek var tartışmaya sakinliğinizi koruyun. İyi sosyaller dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı