Oyun Playstore'da tüm Quantic Dream oyunları zamsız fiyattan indirimde

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  

Hellpoint gibi zam yiyen oyunlarda var. Sitenin üstündeki indirimler kısmına bakmanızı öneririm. Zam yiyen birçok oyun arada bir eski indirimli fiyatından satılıyor epey karlı.

Ayrıca Ev interneti Türk Telekom olan kişiler bu sitede 50TL çek kazanabiliyor. Ev interneti Türk Telekom olanlar yine PUBG'de 500gcoin kazanabiliyor aylık olarak. Onun konusu var atayım.

Bazı sitelerde eski fiyattan satıyor ama burada karlı olan şey yukarıda bahsettiğim kampanya.

Benim içinde karlı oldu sadece Detroit vardı diğer kalan 2 oyunu da aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hellpoint gibi zam yiyen oyunlarda var. Sitenin üstündeki indirimler kısmına bakmanızı öneririm. Zam yiyen birçok oyun arada bir eski indirimli fiyatından satılıyor epey karlı.

ayrıca ev interneti Türk Telekom olan kişiler bu sitede 50TL çek kazanabiliyor. Ev interneti Türk Telekom olanlar yine PUBG'de 500gcoin kazanabiliyor aylık olarak. Onun konusu var atayım.

Bazı sitelerde eski fiyattan satıyor ama burada karlı olan şey yukarıda bahsettiğim kampanya.

Benim içinde karlı oldu sadece Detroit vardı diğer kalan 2 oyunu da aldım.

Türk Telekom internet kullanıyorsak indirim filan var mı hocam bu oyunları Humble Bundle ve ETail'den aldım başka oyunlar için soruyorum.

Türk Telekom internet kullanıyorsak indirim filan var mı hocam bu oyunları Humble Bundle ve ETail'den aldım başka oyunlar için soruyorum.

Hocam 50TL sitede kullanılabilir bakiye veriyor. Siz atıyorum aldınız. Telefon numaranız Turkcell olsa bile kayıt yapıp hesabınıza bakiyeyi tanımlıyorsunuz. Bunu Türk Telekom yıl sonuna kadar veriyor 4 ay var. 4x50'den 200TL biriktirebilirsiniz en basitinden. Sonra da istediğiniz oyunu alabilirsiniz.

Hocam 50TL sitede kullanılabilir bakiye veriyor. Siz atıyorum aldınız. Telefon numaranız Turkcell olsa bile kayıt yapıp hesabınıza bakiyeyi tanımlıyorsunuz. Bunu Türk Telekom yıl sonuna kadar veriyor 4 ay var. 4x50'den 200TL biriktirebilirsiniz en basitinden. Sonra da istediğiniz oyunu alabilirsiniz.

Para filan istemiyorsa hemen kaydolayım hocam bedava oyun alırız hiç yoktan.

Para filan istemiyorsa hemen kaydolayım hocam bedava oyun alırız hiç yoktan.

Para istemiyor tabii ki de. Ev interneti kimin üstüneyse atıyorum babanızın üstüneyse babanızın telefonuyla 6262'ye "PLAYSTORE TCKN" mesajını atıyorsunuz. T.C. kimlikte babanızın oluyor. Sonra 2dk içinde babanızın telefonuna sms epin geliyor 50TL kupon kodu. Play Store'ye girip hesabınızda epin yükle diyorsunuz kodu yazıyorsunuz hesabınızda son kullanım tarihi olmayan sınırsız süreli 50TL bakiye oluyor.

1692631735584.png

Şu 11TL 2 aydır hesapta mesela.

GameOn sayfası bura.

Para istemiyor tabii ki de. Ev interneti kimin üstüneyse atıyorum babanızın üstüneyse babanızın telefonuyla 6262'ye "Play Store tckn" mesajını atıyorsunuz. T.C. Kimlikte babanızın oluyor. Sonra 2dk içinde babanızın telefonuna SMS epin geliyor 50TL kupon kodu. Play Store'ye girip hesabınızda epin yükle diyorsunuz kodu yazıyorsunuz hesabınızda son kullanım tarihi olmayan sınırsız süreli 50TL bakiye oluyor.

Eki Görüntüle 1911568

Şu 11TL 2 aydır hesapta mesela.

GameOn sayfası bura.

Kendi kimliğimle telefonumla kayıt oldum ama Türk Telekom kullanıcısı diyor sorun olur mu?

Kendi kimliğimle telefonumla kayıt oldum ama Türk Telekom kullanıcısı diyor sorun olur mu?

Sıkıntı yok hocam kendi telefon numaranızla kaydolup kullanabiliyorsunuz siteyi.

Ben babamdan SMS ile 50TL'yi alıp kendi hesabımda aktifleştiriyorum yine problem değil.

Sıkıntı yok hocam kendi telefon numaranızla kaydolup kullanabiliyorsunuz siteyi.

Ben babamdan SMS ile 50TL'yi alıp kendi hesabımda aktifleştiriyorum yine problem değil.

Her şart uyuyorda oluşabilecek olumsuz durum nedir acaba? Sizi de çok rahatsız ettim kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-21_185044214.png
    resim_2023-08-21_185044214.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 27
Her şart uyuyorda oluşabilecek olumsuz durum nedir acaba? Sizi de çok rahatsız ettim kusura bakmayın.

Onu boş verin. Sizin yapacağınız işlemde bir problem olmuyor zaten. En kısasında konunun başında 50TL'nin nasıl alınabiliceğinin konusunu okuyun oradakileri yapın yeter.

Onu boş verin. Sizin yapacağınız işlemde bir problem olmuyor zaten. En kısasında konunun başında 50TL'nin nasıl alınabiliceğinin konusunu okuyun oradakileri yapın yeter.

Akşam babam gelince yapacağım yıl sonuna kadar orada para biriksin teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı