PLC Deney ve Eğitim Seti Toplama

4tornado

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

PLC öğrenmek istiyorum. Bazı sitelerde gördüğüm hazır deney setleri bulunmakta lakin ben toplanmış set değil de kendim parça parça toplayıp öğrenmek istiyorum, hem de maliyet açısından benim için uygun olur.

Step 7 v5.5 veya TIA Portal yazılımı kullanan bir set yapmak istiyorum. Bu setin parçaları neler olabilir, en ucuz nereden temin edebilirim, Çin'den çakmasını getirtmek mantıklı mıdır? Benim için setin hangi parçalardan oluşacağını modelleriyle birlikte yazabilecek bir arkadaş var mıdır?

Bu konu benim için çok önemli. Yardım alabilirsem çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

PLC öğrenmek istiyorum. Bazı sitelerde gördüğüm hazır deney setleri bulunmakta lakin ben toplanmış set değil de kendim parça parça toplayıp öğrenmek istiyorum, hem de maliyet açısından benim için uygun olur.

Step 7 v5.5 veya TIA Portal yazılımı kullanan bir set yapmak istiyorum. Bu setin parçaları neler olabilir, en ucuz nereden temin edebilirim, Çin'den çakmasını getirtmek mantıklı mıdır? Benim için setin hangi parçalardan oluşacağını modelleriyle birlikte yazabilecek bir arkadaş var mıdır?

Bu konu benim için çok önemli. Yardım alabilirsem çok memnun olurum.

Teşekkürler şimdiden.
Kontrol ve Otomasyon bölümüne giriş yapmalısın. Üniversite de okuyor musun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı