''Please go to https //panic.apple.com to report this panic'' hatası

İmaj yarına gelecek, şimdiki imaj biraz hatalı.
Hem sizin attığınız EFI ile hem de Technopat konusundaki standart EFI ile denedim 1-2 saniyelik yazı akışı sonrası Windows'a döndü aynı şekilde. Yarını bekliyorum. Teşekkürler.
USB'deki EFI'yi silip bununla test eder misin?
Hemen deniyorum. Haber vereceğim.
Olmadı hocam Windows'a döndü bir daha aynı şekilde. Aklıma takılan SATA: AHCI BIOS ayarı maalesef yok benim cihazımda. Her rehberde istisnasız yazan bir ayar olduğu için ilgisi olabilir mi?

AHCI'ye alınca Windows gidebilir gibi söylenilmiş sayfada, ondan yedekleyin dedim. AHCI ile test edin macOS'u bir de. Bir de noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakın, önce değil.
AHCI modda da denedim aynı hâlâ. Bir önceki mesajda belirttiğim gibi Windows'a döndü tekrardan. Big Sur dışında bir sürüm denemem fayda sağlar mı? Yani sorun cihazla alâkalı mı?

Sağlayacağını düşünmüyorum, BIOS ayarların ile alakalı. Dilersen diğer USB portlarında deneyebilirsin. AHCI moda alıp kaydettiğinde tekrar BIOS'a girip baktığında AHCI olarak kalıyor mu ayar?
Seçenek gidiyor. Ayar sekmesi orada kalmıyor ama tekrar açıp değiştirirken AHCI olarak kaldığı kesin. Kayıt ediyor ayarı ama CTRL+S yapmadan görünmüyor, değiştirilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı