"Please run Grand Theft Auto V using Rockstar Games Launcher" hatası

adana lima

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'den bedavaya GTA 5 almıştım. Bunu taşınabilir HDD'ye kurmuştum bilgisayarımda yer yok diye sonra bir gün açmayı denediğimde oyun açılmamaya başladı. Verdiği hata "Please run Grand Theft Auto V using Rockstar Games Launcher." Önceden bu hatayı alıp sonra çözebilen var mı? Epic Games C'de kuruluydu oyun HDD deydi.

1. Epic Games Başlatıcısı'nı aç.
  2. Kütüphanene git.
  3. Sabit diskinde bulunan oyunu indirmeye başla.
  4. İndirme başladıktan birkaç saniye sonra indirmeyi durdur.
  5. Sağ alt köşedeki tepsi simgesine sağ tıklayarak ve ardından Çık'a basarak Epic Games Başlatıcısı'ndan çık.
  6. Mevcut oyun dosyalarını, indirmeye başladığın dizine kopyala (Varsayılan: C:\Program Files\[oyunadı]\)
    Not: Daha önce yüklediğin oyunun .egstore klasörü mevcutsa, dosyaları yeni indirme dizinine kopyalamadan önce bu klasörü sil.
  7. Epic Games Başlatıcısı'nı başlat.
  8. Oyununu başlat. (GTA V'ye özel bir çözüm değil ama genel bir çözüm)

1. Epic Games Başlatıcısı'nı aç.
  2. Kütüphanene git.
  3. Sabit diskinde bulunan oyunu indirmeye başla.
  4. İndirme başladıktan birkaç saniye sonra indirmeyi durdur.
  5. Sağ alt köşedeki tepsi simgesine sağ tıklayarak ve ardından Çık'a basarak Epic Games Başlatıcısı'ndan çık.
  6. Mevcut oyun dosyalarını, indirmeye başladığın dizine kopyala (Varsayılan: C:\Program Files\[oyunadı]\)
    Not: Daha önce yüklediğin oyunun .egstore klasörü mevcutsa, dosyaları yeni indirme dizinine kopyalamadan önce bu klasörü sil.
  7. Epic Games Başlatıcısı'nı başlat.
  8. Oyununu başlat. (GTA V'ye özel bir çözüm değil ama genel bir çözüm)
Evet ben de bunu deniyorum şimdi çoğu kişide olmuş bu hata bunu yapınca düzelmiş umarım benimki de düzeşir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı