PNY 3060 Ti alınır mı?

arkadaşlar herkese merhaba pny rtx 3060 ti xlr8 gaming modelini incehesap üzerinden 3499 TL ye aldım.Gayet memnunum velocityx diye bir yazılım onunla rgbsini,fan presetlerini ayarlıyabiliyorsunuz.Kart normal ayarlarda max 73 dereceyi gördü.Presetleri ayarlayında fan hızını %80 e çekince 68 derecelerde dolaşlıyor.Fan sesi kasanızın ses yalıyımı iyi değilse rahatsız edebilir.Kulaklık takan arkadaşlar rahatsız bile olmaycaktır.Normal boost frekansı 1665 mhz olması lazım fakat oyunlarda 1900 e akdar boost yapıyor kendini(overclock yok tamamen default ayarlar).Beli afterburnerde bir sorun vardır bilmiyorum.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım sizlere.
3499 TL'ye nasıl alabildiniz? Kartı en ama en ucuz 5000 TL'ye bulabiliyoruz ve stoklarda yok.

Hocam keşke bekleseydiniz. Biraz pahalı olmuş sanki. Taş çatlasın 2-3 aya dolar artmazsa o kartın fiyatı 4000-4500 TL arası olacak.
Zannetmem rtx 3070 vs rtx 3080 lerdede şuan herhangi bir oynama yok.Ayrıca gtx 1070 kartım vardı onu kardeşime vermiştim kasada kart yoktu ihtiyaçtı benim için.Görsel olarak güzel performansındada herhangi bir sıkıntı yok.Ama senin deddiğin kadar fark olacağını zannetmem 4700-6000 arası fiyatlar değişir diye düşünüyorum

Zannetmem rtx 3070 vs rtx 3080 lerdede şuan herhangi bir oynama yok.Ayrıca gtx 1070 kartım vardı onu kardeşime vermiştim kasada kart yoktu ihtiyaçtı benim için.Görsel olarak güzel performansındada herhangi bir sıkıntı yok.Ama senin deddiğin kadar fark olacağını zannetmem 4700-6000 arası fiyatlar değişir diye düşünüyorum
Oynama olmamasının sebebi virüs koşullarının devam etmesi. Virüs geçtikten sonra üretim tam kapasite ile devam edecek. Bugün günde 1000 kart üretiliyorsa virüsten sonra 2000 olacak. Bu durumda fiyatlar düşecek. PNY firması en ucuz model olan olacaktır. Fiyatı da 4300 TL falan olacaktır.

Oynama olmamasının sebebi virüs koşullarının devam etmesi. Virüs geçtikten sonra üretim tam kapasite ile devam edecek. Bugün günde 1000 kart üretiliyorsa virüsten sonra 2000 olacak. Bu durumda fiyatlar düşecek. PNY firması en ucuz model olan olacaktır. Fiyatı da 4300 TL falan olacaktır.
İnşallah dediğin gibi olur ben yanılırım.Realist olmakta fayda var.Mart ayında tekrar konusalım istersen bu konucu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı