PNY 4060 Ti sistem alınır mı?

MakhaonN

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam. Laptop artık yetmediği için sistem toplamaya karar vermiştim çok fazla hazır sistem özelleştirme ile uğraştım çünkü güncel bileşenler noktasında fikrim hiç yoktu ama hazır sistemlerde hep bir memnuniyetsizlik yaratan noktam kalıyordu ya kasa ya anakart özelleştirmesi vs bir şekilde noksan kalıyordu. Kendim araştırarak Sinerji üzerinden böyle bir sistem topladım. Başta 25k civarı sistemler bakıyordum ama 28-29'lara istemsiz geldim, ekran kartı da MSI Ventus 3 fan OC 4060 Ti 8 GB düşünüyordum ama PNY daha fiyat performans geldi. Sizler de bir göz atabilir misiniz? Ekran kartını PNY'ye geçirerek ki çok performans kaybı da yok kasayı değiştirdim anakartı değiştirdim DDR5 yolunu açarak belleği de değiştirdim. Gelecek yıl bir 16 daha takar yoluma bakarım diyorum, sizce nasıl?

Eki Görüntüle 1915019

2023-08-24_12-03-30.png

Al gec.

Selam bu sistemi inceledim ama AMD'ye hep uzak kalmıştım keşke işlemci değişimi yapıp devam edebilsek bu sisteme. Anladığım kadarıyla 10 bin TL'lik fark pek de bir şeyler katmayacak bana doğru muyum?

AMD öcü degil. Teşekkürler.

Al gec.

AMD öcü degil. Teşekkürler.
Selam, info da gpu 4070 gözükmesine rağmen sistemi açınca 4060ti olarak değişiyor. Sanırım fiyat güncellemesi sebebiyle değişiyor. inno3d 4070 + sıvı soğutma ile 31 k civarına geliyor. Bu durum için mi al geç diyorsunuz yoksa 29 bandında kalsa al geçlik mi sistem? Bana yine de 31 k civarına cpu soğutma vs 4070 uygun geldi ayrıca.

Selam, info da GPU 4070 gözükmesine rağmen sistemi açınca 4060 Ti olarak değişiyor. Sanırım fiyat güncellemesi sebebiyle değişiyor. INNO3D 4070 + sıvı soğutma ile 31 k civarına geliyor. Bu durum için mi al geç diyorsunuz yoksa 29 bandında kalsa al geçlik mi sistem? Bana yine de 31 k civarına CPU soğutma vs 4070 uygun geldi ayrıca.

Sogutucu 120mm sivi. Yeterli olur ama kule tipi de olur AG400 DeepCool falan.

4070'e yukseltilecek ekran karti. En ucuz hazir 4070 sistem 29K'ya.

Geri
Yukarı